منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۱
شناسه خبر: 302966
گروه :خبر
index

نائب رییس کمیسیون واردات اتاق ایران با تاکید بر اینکه دولت باید رکود و تورم را از بین ببرد، اظهار کرد: دولت مدعی است که تورم را کنترل کرده در حالی که تورم رو به افزایش است.

محمد رضا صفا، نائب رییس کمیسیون واردات اتاق ایران در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با تاکید بر اجرای شعار سال گفت: اقدام و عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی از چند لایحه می گذرد و بخش های دولتی و خصوصی فعال در زمینه اقتصادی را تشکیل می دهد.

 

وی اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی با اتکا به تولید داخلی به پشتوانه مردم محقق می شود و  بخش خصوصی و دولتی باید از اقتصاد مقاومتی حمایت کنند.

 

صفا افزود:افزایش تولید کالای با کیفیت رونق اقتصادی بهمراه دارد که می طلبد دولت با حمایت از بخش های خصوصی، صنایع و معادن اقتصاد را رونق یخشد.

 

نائب رییس کمیسیون واردات اتاق ایران وعده های دولت در اجرای سیاست های اقتصادی مولد را مفید دانست و تصریح کرد: رهنمودهای رهبر انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی باید اجرا شود که موجب رونق صنعت، معدن می شود و کمکی برای اقتصاد بیمار کشور است.

 

وی با تاکید بر تقویت زیرساخت ها با اتکا به توان داخلی بیان کرد: در اقتصاد مقاومتی متکی بودن به غیر و وابستگی به خارج قابل قبول نیست لذا با تقویت زیرساخت های اقتصادی و افزایش ظرفیت تولید باید اقتصادی متکی به توان داخلی  داشته باشیم.

 

صفا با بیان اینکه باید سرمایه گذاری در کشور به حدی برسد که کالاهای تولید تحت لیسانس های معتبر تولید کنیم، ادامه داد: اقتصاد مقاومتی شعار نیست بلکه عمل است که دولتمردان باید با انجام فعالیت های اقتصادی سالم اقتصاد را از رکود خارج کنند.

 

وی با اشاره به اینکه رکود و تورم باعث نابودی جامعه می شود، گفت:مهار تورم تنها شعاری است که دولت سر می دهد در واقع مردم قدرت خرید و فعالیت اقتصادی ندارد و باعث شده اقتصاد به رکود برود.

 

نائب رییس کمیسیون واردات اتاق ایران با تاکید بر اینکه دولت باید رکود و تورم را از بین ببرد، اظهار کرد: دولت مدعی است که تورم را کنترل کرده در حالی که تورم رو به افزایش است و در سال گذشته نرخ تورم حدود20درصد بوده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان