منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
شناسه خبر: 288330
گروه :خبر
image32

رادمهر فرماندار پارسیان با اشاره به همجواری منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان با منطقه اقتصادی پارس جنوبی ،گفت: به علت نزدیکی صنایع انرژی بر پارسیان به منطقه اقتصادی پارس جنوبی ، ارتباط آبی از طریق خلیج فارس و برخورداری از جاده ترانزیتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ محمد رادمهر فرماندارپارسیان در دیدار با مدیر منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی برپارسیان ،اظهار داشت : باتوجه به اینکه صنایع انرژی بر پارسیان دارای مصوب مجلس شورای اسلامی مبنی برمنطقه ویژه اقتصادی مستقل می باشدلازم است وضعیت اعتبارات ملی آن هم بصورت مستقل از شهرستان لامرد جدا شودوهرکدام بصورت مجزا عمل کند.

 

فرماندار پارسیان تاکید نمود:جهت پیشرفت در این طرح عظیم باید ازظرفیتهای مردمی این شهرستان استفاده شود تا بتوانیم درمسیر توسعه وعمران و اشتغالزایی گامهای بلندتری برداریم.

رادمهر در ادمه تصریح کرد: توجه به محیط زیست و جذب سرمایه گذار در صنعت پاک و اقتصاد گردشگری با توجه به ظرفیتهاوساحل زیبای شهرستان از دغدغه های ودرخواست های مردم است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

رادمهر فرماندار پارسیان گفت : حمایت از سرمایه گذار و زمینه ساز برای اجرای طرحهای اقتصادی موثر ازسیاستهای دولت می باشد و در شرایط پسا تحریم باید از این ظرفیت در این شهرستان استفاده شود.

 

وی با اشاره به همجواری ونزدیکی این منطقه با منطقه اقتصادی پارس جنوبی افزود:ایجاد منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر در شهرستان پارسیان، ظرفیت مناسبی را در کنار بزرگترین مخزن گازی جهان (پارس جنوبی) و دریای خلیج فارس در اختیار کشور قرار داده است تا علاوه بر تبدیل به یک مرکز بزرگ و جاذب صنعتی و اقتصادی ، سبب ایجاد اشتغال و توسعه پایدار در تمامی جهات در کشور و به خصوص در بخشی از سواحل جنوبی کشور گردد.
لازم بذکر است فرماندار پارسیان از تلاش و همراهی و تعامل جناب آقای محمد زارع سرپرست سابق منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان تشکر و قدردانی نمود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است