منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۳
شناسه خبر: 256383
گروه :خبر
آبرسانی-300x199

مدیر عامل آبفاروستایی استان هرمزگان گفت : با تلاش شبانه روزی کارکنان آبفار تا پایان سال ۹۴ ده الی پانزده روستای جزیره قشم به شبکه آبرسانی متصل و از نعمت آب شرب بهر مند خواهند شد.

به گزارش َبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، حمزه پور ، مدیر عامل آبفاروستایی استان هرمزگان در جمع خبرنگاران در خصوص نقش منطقه آزاد در آب رسانی به روستاهای قشم ، گفت : منطقه آزاد هیچ نقشی در آبرسانی به روستاها نداشته و قرار بود ۵ میلیارد تومان به آب و فاضلاب روستایی برای تکمیل پروژه ها کمک کند که تا کنون یک ریال هم هزینه نکرده است .

 

وی افزود : شرکت آبفار ماهانه مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال آب از سازمان منطقه آزاد خریداری و در اختیار اهالی روستاهای جزیره قشم قرار می دهد .

 

مدیر عامل آبفاروستایی استان هرمزگان در مورد انجام شبکه داخلی آب روستای طولا توسط سازمان منطقه آزاد قشم گفت : قرار بود پنج میلیارد تومان برای اجرای شبکه در اختیار آبفار هرمزگان قرار گیرد که متاسفانه منطقه آزاد بجای این کار ، راسا اقدام نموده و این در حالی است که آبفار تخصص و نیروی فنی برای اجرا پروژه را در اختیار دارد و تخصص منطقه آزاد کار تجاری و اقتصادی است .

 

وی ادامه داد : برای اتمام پروژه آبرسانی به روستاهای قشم به ۲۰ ملیارد تومان نیاز داریم که با تامین این بودجه تمامی روستاهای جزیره تا پایان سال ۹۵ به شبکه آبرسانی متصل خواهند شد.

 

به گفته حمزه پور، اعتبار تخصیص یافته برای انجام شبکه آب رسانی به روستاهای قشم را سی میلیارد تومان است که این مبلغ از اعتبارات استانی و ملی هزینه شده است .

 

مدیر عامل آبفاروستایی استان هرمزگان درخصوص گفته های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت : آبرسانی ۲۷ رورستا در مدت دو روز نشان از آگاهی نداشتن از وضعیت آبرسانی به روستاها است .

 

پس از گذشت چهل و هشت ساعت از قول مدیر عامل منطقه آزاد قشم هنوز روستاهایی که قرار بود به شبکه آبرسانی متصل شوند به این شبکه وصل نشدند .

 

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم در حاشیه این کلنگ زنى  شبکه آبرسانی روستای طولا به مردم وعه داد که ظرف مدت ٢۴ ساعت آینده ٢٧ روستاى جزیره از طریق شرکت مپنا به شبکه آب شرب سالم و بهداشتى از طریق لوله وصل خواهند شد ، اما ۴۸ ساعت گذشت ولی خبری ازآب نشد .

 

حمیدرضا مؤمنى ، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم در این آیین گفت : با راه اندازى شبکه آب رسانى روستاى طولا ، بیش از ۶ هزار نفر از نعمت آب شرب بهداشتى و سالم بهره مند خواهند شد .

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان