منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۵
شناسه خبر: 325206
گروه :خبر
13950312000905_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: منشأ قدرت ما وحدت و اتحاد است و دشمن برای لطمه زدن به ایران اسلامی این دو را هدف قرار داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در همایش هم‌اندیشی سران طوایف، معتمدان و ریش سفیدان که در سالن اجتماعات مجتمع بسیج شهید عالی زاهدان برگزار شد، اظهار کرد: تاریخ پر از حماسه عشایر غیور کشور الهام‌بخش انقلاب اسلامی ما است و عشایر غیور سیستانی اولین خون‌خواهان حضرت امام حسین(ع) بودند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: عظمت عشایر و حماسه‌های آنها در سیستان و بلوچستان بر کسی پوشیده نیست.

این مسؤول ادامه داد: پس از رحلت امام خمینی هم در تمام صحنه‌ها پشتوانه نظام بوده هنوز هم هستند و امروز هم پیشانی کشور در صحنه جنگ اقتصادی هستند.

وی گفت: در عرصه جنگ اقتصادی عشایر نقش مهمی در صحنه مقابله دارند، آنها با تولید و رونق کسب و کار خود بهترین مقابله را انجام می‌دهند.

سردار نقدی بیان کرد: عشایر با اخلاص و ایمان و خدا باوری شجاعت پیشه کرده و مشغول کار و فعالیت هستند و به دل دشمن می‌زنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: عملیات‌های انتحاری در کشورهای اروپایی همه را می‌ترساند اما در این استان جوانان داریم که با دیدن انتحاری آگاهانه به استقبال آن رفته تا نگذارد آسیبی به دیگران وارد شود.

این مسؤول گفت: امام خمینی(ره) روحیه شهادت‌طلبی را در میان مردم کشور زنده کرده‌اند به طوریکه امروز جوانان ما از مرگ هراس ندارند.

**مقام معظم رهبری امروز در دل رزمندگان فلسطین و لبنان جای دارد

وی افزود: مقام معظم رهبری امروز در دل رزمندگان فلسطین و لبنان جای دارد و این مهم ناشی از مقاومت و ایمان به خدا است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: همه آزادی‌خواهان جهان به تأسی از انقلاب اسلامی ایران به پا خواسته‌اند.

این مسؤول بیان کرد: منشأ قدرت ما وحدت و انسجام و همراهی است، شیعه و سنی، سفید و سیاه همه و همه با اتحاد و همدلی با همه خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها در کشور ما زندگی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) درس وحدت به مردم کشور داده است، گفت: اختلاف و تفرقه ضعف را به دنبال دارد و دست خداوند با جماعت است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه آنچه انسان‌ها را از هم متمایز می‌کند میزان تقوا، تلاش و جهاد است، گفت: اگر قیافه‌ متفاوت است، رنگ پوست و لباس ما با هم متفاوت است مهم نیست؛ در مجموع همه با هم مساوی هستیم ملاک برتری بین ما تقوا است.

این مسؤول ادامه داد: آنجاییکه پای منافع ملی در میان است همه با هم یکی هستیم و امام راحل این را به ملت ایران آموخت.

**ماهواره‌ها و موادمخدر جوانان ایرانی را نشانه گرفته است

وی گفت: انقلاب اسلامی به برکت ایمان به خدا و وحدت کمر استکبار را شکسته است، دشمنی که امروز از ما شکست خورده است این دو گزینه را هدف قرار داده تا شاید به اهداف خود برسد.

سردار نقدی تاکید کرد: تعدد شبکه‌های ماهواره‌ای پر از فساد به زبان فارسی و گویش‌های ایرانی برای ایجاد فساد و تباهی و خدشه وارد کردن به اعتقادات ملت ایران است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هرکسی که فساد مرتکب شود به ارزش‌ها و عقاید دینی توهین کند مورد حمایت آمریکا قرار دارد، افزایش کشت مواد مخدر در کشور افغانستان یک توطئه  برای لطمه وارد کردن به جوانان ایرانی و شیعه و سنی کشور ما است.

این مسؤول اضافه کرد: دشمن از طریق ماهواره‌ها، مشروبات الکلی و موادمخدر می‌خواهد جوانان ما را از پویایی و فعالیت بازداشته و به زانو در آورد.

**پاسداران ما در خلیج فارس هیبت پوشالی آمریکا را شکستند

سردار نقدی با اشاره به شجاعت جوانان ایرانی گفت: پاسداران ما در خلیج فارس کنار ناو هواپیمایی آمریکا تفنگداران غولش را مانند موش گرفتند، هیبت پوشالی آمریکا را شکستند.

وی ادامه داد: آدم‌هایی هستند که سمت دارند و به اسم دلسوزی برای اقوام تفرقه و اختلاف ایجاد می‌کنند، شبکه‌های ماهواره‌ای به اسم شیعه به مقدسات سنی توهین می‌کنند و بر عکس شبکه‌ ماهواره‌ای راه انداخته‌‌اند به اسم سنی و به شیعه توهین می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: دشمن برای خدشه‌دار کردن وحدت اقوام و مذاهب در ایران اسلامی برنامه‌ریزی کرده است و تلاش می‌کند اسلام را بدنام کند.

این مسؤول ادامه داد: دشمن به نام اسلام جنایت‌های وحشتناک انجام می‌دهد تا چهره اسلام را خدشه‌دار کند تا نگاه به اسلام ناب محمدی(ص) را تغییر دهد.

وی گفت: انفجار بمب در محافل شیعه و سنی یکی از دسیسه‌های دشمنان است که افرادی را آموزش می‌دهد تا عملیات انتحاری انجام دهند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است