منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰
شناسه خبر: 265005
گروه :خبر
13941016000283_PhotoA

جنگنده‌های متجاوز عربستان سعودی در ادامه بمباران‌های مستمر مناطق مسکونی و شلوغ در صنعا، یک مرکز نابینایان را نیز در این شهر هدف قرار داده و خسارات بسیار به آن وارد کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، جنگنده‌های عربستان سعودی، بامداد امروز نیز شماری از محله‌های مسکونی در صنعا را بمباران کردند.

یک منبع امنیتی در خبرگزاری رسمی یمن، «سبأ» با اعلام این خبر گفت که جنگنده‌های سعودی، بامداد امروز محله مسکونی «الحصبه» در منطقه «الثوره» را با دو موشک هدف قرار دادند. موشک نخست به یک ساختمان تجاری و صنعتی اصابت و آن را کاملا تخریب کرد و دومی به نزدیکی بیمارستان «الامین» اصابت کرد اما منفجر نشد.

وی افزود: جنگنده‌های متجاوز حتی به مرکز نابینایان «نور» در منطقه مسکونی «الصافیه» رحم نکردند و آن را بمباران کردند که طی آن، 3 شهروند یمنی زخمی و خسارات زیادی به ساختمان‌های مسکونی و محله‌های اطراف این منطقه وارد آمد.

تصاویر حمله به این مرکز را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

فیلم منتشر شده در رسانه‌های یمنی پس از این بمباران را نیز می توانید در ادامه مشاهده کنید.

جنگنده‌های عربستان سعودی در ادامه تجاوزاتشان، یک سالن عروسی را در منطقه شلوغ «بیت معاد» در خیابان «تعز» در منطقه «السبعین» را بمباران کردند و خسارات زیادی به بار آوردند.

منطقه «النهدین» در پایتخت یمن مانند هر روز، هدف حملات موشکی و بمب‌های ائتلاف سعودی قرار گرفت.

این بمباران‌ها در حالی صورت می‌گیرد که محاصره تحمیلی ساکنان پایتخت همچنان ادامه دارد و آنها از دسترسی به مواد ضروری دارویی و بهداشتی محرومند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است