منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
شناسه خبر: 350425
گروه :خبر
hshnmi-ytakti

نماینده نماینده مردم هرمزگان در مجلس اظهار کرد:مناطق آزاد آن گونه که باید گره ای از مشکلات اقتصادی مردم باز نکرده اندو تاکنون نتوانسته اند به اهداف قانونی خود دست پیدا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حسین هاشمی تختی، رییس مجمع نمایندگان هرمزگان با اشاره به مبارزه با پدیده قاچاق در جامعه گفت:برای مبارزه مثبت و سازنده در زمینه مبارزه با قاچاق باید معیشت مردم را در نظر گرفت و با سرباندهای اصلی و کسانی که کار کلان انجام می دهند برخورد کرد.

وی با بیان اینکه مسولان وظیفه دارند از لابلای قانون، برای حل مشکلات مردم راه حل هایی پیدا کنند، اظهار کرد: برخی مسوولان به جای گره گشایی، گره ساز هستند.

هاشمی افزود: مناطق آزاد آن گونه که باید گره ای از مشکلات اقتصادی مردم باز نکرده اند و تاکنون نتوانسته اند به اهداف قانونی خود دست پیدا کنند.

وی با بیان اینکه هفت منطقه آزاد جدید در دستور کار مجلس قرار گرفته است،تصریح کرد: با بررسی اهداف، معایب و مزایای مناطق آزاد تاکنون مناطق آزاد نتوانسته اند به اهداف اقتصادی، صنعتی، تجاری وگردشگری خود در قانون دست پیدا کنند.
رییس مجمع نمایندگان هرمزگان با تاکید بر همدلی و همکاری اقشار مختلف جزیره قشم بیان کرد: بخش عمده ای از تولید و معیشت مردم قشم توسط تعاونی ها میسر می شود لذا پشتبانی مناسب از تعاونی هابخش عمده ای از تولید، بیکاری و معیشت مردم  را حل خواهد نمود.
نماینده مردم بندرعباس و قشم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تقویت تعاونی های مرزنشین یکی از راههای بهبود وضع معیشت مرزنشینان در بنادر وجزایر است، تصریح کرد: با استقرار مناطق آزاد در قشم و داشتن چشم انداز صنعتی، تجاری وگردشگری در این منطقه، و کاهش بیکاری و بهبود وضعیت معیشتی مردم این جزیره، باید دید تاکنون چقدر موفق بوده و به اهداف خود رسیده است.
 
انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است