منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۴
شناسه خبر: 194967
گروه :خبر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  و به نقل از فارس، نیروهای ارتش سوریه شامگاه پنج‌شنبه به کمک نیروهای دفاع ملی حملاتی را علیه مواضع نیروهای تروریستی داعش در شرق ریف دیرالزور ترتیب دادند و در این حملات موفق شدند عناصر تروریستی داعش را به عقب برانند. به گزارش فارس، نیروهای ارتش سوریه به کمک […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  و به نقل از فارس، نیروهای ارتش سوریه شامگاه پنج‌شنبه به کمک نیروهای دفاع ملی حملاتی را علیه مواضع نیروهای تروریستی داعش در شرق ریف دیرالزور ترتیب دادند و در این حملات موفق شدند عناصر تروریستی داعش را به عقب برانند.

به گزارش فارس، نیروهای ارتش سوریه به کمک نیروهای دفاع ملی موفق شدند در مناطق «ریف الحویجه صکر» و مزارع «المریعیه» واقع در شرق فرودگاه نظامی دیرالزور پیشروی کنند.

بنا بر این گزارش، نیروهای سوری همچنین با استفاده از اسلحه سنگین تعداد زیادی از پناهگاه‌های تروریست‌های داعش را در مناطق مذکور نابود کردند.

براساس اطلاعات ارسالی از دمشق، در طی حملات نیروهای سوری به مناطق حویجه صکر، مزارع المریعیه، «بوعمر»، «الرشدیه» و «الجفرا» در ریف شرقی دیرالزور ، 15 خودرو حامل دوشکا و 2 خودروی زرهی تروریست‌های داعش نابود و ده‌ها نفر از آنها کشته شدند.

گزارش‌های ارسالی همچنین از بروز درگیری شدید بین نیروهای ارتش سوریه با تروریست‌های داعش در بخش‌های شرقی و جنوبی «حویجه صکر» و مزارع «المریعیه» حکایت دارد.

 غافلگیری نیروهای تروریستی داعش دراین حملات در حالی صورت گرفت که نزدیک به یک سال است که جبهه مذکور خاموش بود.

 با سیطره نیروهای ارتش سوریه بر مناطق الحویجه صکر و مزارع المریعیه حملات تروریست‌های داعش به شهر دیرالزور از شرق و جنوب شهر بسیار کمتر خواهد شد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی