منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲
شناسه خبر: 307299
گروه :خبر
hormoz

کره شمالی با تصویب قانون جدیدی سوراخ کردن بدن و لباس پوشیدن به سبک غربی را ممنوع اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ کره شمالی با تصویب قانون جدیدی سوراخ کردن بدن و لباس پوشیدن به سبک غربی را ممنوع اعلام کرد.

 پیشتر دولت پیونگ یانگ مردم کره شمالی را مجبور کرده بود تا موهای خود را به روشی که دولت معین کرده، کوتاه و آرایش کنند و از پوشیدن لباس‌های غربی،‌ اجتناب کنند.

براساس قانون جدید، مردم کره شمالی به ویژه در استان‌های “هامگیونگ شمالی” و “یانگانگ” هم مرز با چین از پوشیدن لباس‌های غربی از جمله جین منع شده‌اند.

گفته شده که این قانون تلاش دولت کره شمالی در حذف نمادهای کاپیتالیسم از جامعه است.

دولت پیونگ یانگ مخالف رواج هرگونه فرهنگ غربی در کشور است و با هر نمادی که برگرفته از این فرهنگ است، مبارزه می‌کند.

“ایشیمارو جیرو”، یک گزارشگر ژاپنی که با خبرنگاران مدنی در داخل دولت کره شمالی فعالیت می‌کند، در این باره گفت:‌ تعداد زیادی از مردم کره شمالی به دنبال استفاده یا پیروی از فرهنگ غربی هستند. این سرکوب و ممنوعیت تا زمان پایان نشست سالانه کنگره حزب کارگر ادامه می باید.

پیشتر دولت کره شمالی به مردان در این کشور گفته بود که نباید بلندی موهایشان بیشتر از سه تا چهار اینچ باشد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی