منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶
شناسه خبر: 199959
گروه :خبر
image299485
 

در بازی‌های قهرمانی دانشجویان جهان؛

ملی پوش بسیجی باشگاه مقاومت اولین طلایی ایران شد

ملی پوش تیراندازی باشگاه مقاومت بسیج توانست اولین مدال طلای کاروان ایران در بازی‌های قهرمانی دانشجویان جهان در کره جنوبی را کسب کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، در پایان مسابقات تیراندازی تفنگ بادی 10 متر زنان، نجمه خدمتی که عضو تیم تیراندازی باشگاه مقاومت بسیج می باشد، به مدال طلا دست یافت و نخستین مدال طلای کاروان ایران در بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان را به نام خود ثبت کرد.در این بخش نمایندگان چک و صربستان دوم و سوم شدند.

این دومین مدال کاروان ایران بود. پیش از این در بخش تیمی تفنگ بادی 10 متر بانوان هم نجمه خدمتی، مه لقا جام بزرگ و مائده سادات امین زاده توانستند با مجموع امتیاز 1237.3 مدال برنز تیمی را از آن خود کنند

خدمتی پس از کسب نخستین مدال طلای کاروان اعزامی ایران به بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان، گفت: خوشحالم که باز هم به عنوان اولین بانو موفق شدم در کاروان های ورزشی ایران مدال بگیرم. خدا را شکر می‌کنم که در یونیورسیاد مدال طلا گرفتم. هنوز فرصت مدال آوری در سایر بخش ها را هم داریم. امیدوارم سایر تیراندازان کشورمان هم در روزهای آینده مدال بگیرند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است