منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۳
شناسه خبر: 183584
گروه :خبر

پادشاه عربستان سعودی در نشست رهبران کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس از همتایان عرب خود خواست تا در برابر ایران بایستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  راه دانا، «ملک سلمان» در این نشست که در آن «فرانسوا اولاند» رئیس جمهور فرانسه، نیز حضور داشت، از رهبران کشورهای عربی خواست تا در برابر ایران قیام کنند.

پادشاه عربستان در ادامه گفت: نیاز داریم تا با تهدید خارجی که قصد توسعه کنترل خود بر منطقه و تحمیل کردن هژمونی خود را دارد، ثبات منطقه را به خطر می اندازد و موجب درگیری های فرقه ای می شود مقابله کنیم.

فرانسوا اولاند نیز که کشورش در طول سالیان اخیر سهم بسزایی در روشن ماندن آتش جنگ در خاورمیانه داشته نیز با اعلام حمایت فرانسه از کشورهای عربی و مواضع آنها، بر تعهد پاریس در حمایت از اعراب خلیج فارس تاکید کرد.

پادشاه عربستان در حالی ایران را متهم به بی ثبات کردن خاورمیانه می کند که سیاست های غلط ریاض در سال های اخیر موجب بروز و تشدید بحران در سوریه و عراق شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور