منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۹
شناسه خبر: 301208
گروه :خبر
13930312000597_PhotoA

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه برای ایستادگی در برابر غربی‌ها باید اخوت و برادری بین همه مردم و مسئولان در رده‌های مختلف برقرار باشد، گفت: این روزها ملحق شدن به آمریکا اشتباه است چرا که آمریکا روزهای زوال خود را طی می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت‌الله محی‌الدین حائری‌شیرازی در دیدار سقائیان‌نژاد و معاونین شهرداری قم با اشاره به اینکه انسان باید در انجام امور نیت خیر داشته و به فکر خدمت باشد، اظهار کرد: هرچه که انسان به دنیا دل ببندد نمی‌تواند برای آخرت خود توشه جمع کند.

وی با اشاره به اینکه مسئله ربا امتحان بزرگ الهی برای امت است، اظهار کرد: علما در خصوص مسئله ربا هشدارهای بسیاری داده‌اند که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به خدمات سقاییان‌نژاد در زمان تصدی مسئولیت در اصفهان افزود: پاداش فعالیت‌های شما این بود که توفیق خدمت در شهر کریمه اهل بیت نصیب شما شد و در این شهر نیز منشا خیر و خدمت بودید و امروز این توفیق را دارید که نام شما در مسیر کسانی که برای براندازی ربا کار کرده‌اند نیز قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه برای ایستادگی در برابر غربی‌ها باید اخوت و برادری بین همه مردم و مسئولان در رده‌های مختلف برقرار باشد، تصریح کرد: امروز جان برکف ما که از انقلاب الگو گرفته، حزب‌الله است که اسرائیل را شکست داده است.

حائری‌شیرازی با بیان اینکه خداوند می‌خواهد شیعه را در عالم بزرگ کند بیان کرد: این روزها ملحق شدن به آمریکا اشتباه است چرا که آمریکا روزهای زوال خود را طی می‌کند و البته زوال آنها مانند زوال روس‌ها نخواهد بود و زوال آنها بی‌ سر و صدا بود.

وی با بیان اینکه آمریکا زوال بسیار پر سر و صدا خواهد داشت، اظهار کرد: البته زوال آنها زمانی است که ما به جایی برسیم و بالغ شویم. باید تشیع در عالم به بلوغ برسد تا آمریکا را بردارد و اسرائیل به وسیله شیعیان برانداخته خواهد شد.

استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه عیب گسترش فضای سبز دولتی این است که حفظ آن برای دولت هزینه دارد، گفت: باید در خصوص توسعه فضای سبز، فضای سبز را به صورت مردمی گسترش دهید. می‌توان طرح‌هایی نظیر مالکیت به شرط حفظ اشجار را اجرایی کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان