منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۰
شناسه خبر: 217331
گروه :خبر
20150904041044

امام جمعه بندر چارک با اشاره به اهمیت نظارت شورای نگهبان بر امورات داخلی کشور گفت: مردم نیز از این حق نظارات دفاع خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  به  نقل از  مروارید نیوز ،حجت الاسلام و المسلمین شاکری امام جمعه بندرچارک در خطبه اول بعد از سفارش به تقوی به مسائل خانواده اشاره نمود و گفت : یکی از خطراتی که خانواده ها را تهدید می کند این است که در فضای خانواده ها به معنویات توجه نمی شود و منظور از امورات معنوی، انجام واجبات و ترک محرمات است .یعنی این که حریم خانواده را از مسائل حرام ونامحرم ولقمه حرام وماهواره حفظ کردو به مسائل واجبی که تاکید شده ، پرداخت .
وی والدین را ستون خیمه خانواده معرفی کردند و فرزندان به تقویت ستون مهم خانواده توصیه نمودند و آنها را از تضعیف و تخریب این ستون بر حذر داشتند.

 
امام جمعه بندرچارک در خطبه دوم بعد از توصیه به تقوی الهی به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع دولتمردان و اعضاء خبرگان پرداختند و مسولان را به گزارش کار توصیه کردند ، گزارشی که مطابق با واقعیات اجتماعی باشد.
وی در ادامه ضمن تاکیدات مقام معظم رهبری به موضوع افزودند : اگر تحریمها تعلیق شود تعهدات هم تعلیق خواهد بود و کارها اساسی انجام نخواهد شد.

 
امام جمعه شهر بندر چارک در بخش دیگری از خطبه به موضوع نظارت شورای نگهبان را اشاره کردند و افزودند هیچ والدینی اجازه ورود هرفردی به داخل خانواده نمی دهند و الدین نظارت می کنند که چه کسی داماد یا عروس خانواده می شود همین موضوع برای همگان اتفاق می افتد بعد چطور می شود که بعضی اندک می خواهند بدون هیچ محدویتی هر کسی وارد خانواده اجرائی و اداری حاکمیتی این نظام مقدس شوند.

 

انتهای پیام/س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است