منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴
شناسه خبر: 280562
گروه :خبر
22بهمن_033

استاندار هرمزگان اظهار کرد: حضور حماسی و سرافرازانه در راهپیمایی 22بهمن شرکت کردید روز انتخابات هم با حضوری باشکوه در انتخابات حضور پیدا کنید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جاسم جادری استاندار هرمزگان در جمع حاضرین در راهپیمایی 22بهمن در بندرعباس گفت: حضور پرشور مردم نشان داد که در دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب اسلامی ایران همچنین تا آخرین نفس و آخرین لحظه در کنار رهبر ایستاده ایم.

 

استاندار هرمزگان اظهار کرد: آمریکای جنایت کار، اسرائیل و آل سعود باید بدانند تا زمانی که این ملت در صحنه همیشه حضور خواهند داشت نقشه آنان نقش برآب خواهد شد و مردم در چندسال اخیر با تمام تلاش خود سعی کردند که انقلاب اسلامی پابرجا بماند.

 

جادری تصریح کرد: مردم نشان دادند که آستانه تحمل بالایی دارند و در این مدت با همه مشکلاتی که وجود دارد کنار آمدند تا از اسلام و انقلاب جمهوری اسلامی حمایت کنند و در این میان از هیچ گونه اقدامی دست بر نداشتند.

 

وی افزود: نیروهای مسلح جان برکف در کنار آبهای خلیج فارس و دریای عمان به پشتوانه ملت ایستاده اند و حماسه های فراموش ناشدنی را خلق کرده اند.

 

استاندار هرمزگان با اشاره به حضور حماسی و سرافرازانه در راهپیمایی 22بهمن  بیان کرد: روز انتخابات هم با حضوری باشکوه در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری حضور پیدا کنید و با انتخاب نمایندگان دلسوز و کاردان به مسائل کشور حماسه ای خلق کنید تا هرمزگان چون خورشید درخشانی بر تارک جمهوری اسلامی ایران بدرخشد.

 

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم کاندیدهایی که صلاحیت آنها تایید شده است زمینه حضور حداکثری مردم را فراهم کنند لذا آمادگی برگزاری انتخابات باشکوه را داریم و از همه مردم دعوت می کنیم با حضور خود برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی بیافزاییم.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است