منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۴
شناسه خبر: 370511
گروه :خبر
img_3710

فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: ملت اسلامی به مدد فرهنگ منبعث از فرهنگ عاشورا سنخیتی با ترس نخواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب،ابوذر مهدی نخعی فرماندار ویژه میناب،در جمع پرشور بسیجیان مینابی در ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت 5 آذر ماه روز تشکیل بسیج مستضعفین در کشور گفت: تمامی پیشرفت های مختلف در حوزه دیپلماسی،اجتماعی،عمرانی و اقتصادی به مدد فرهنگ و اخلاص بسیج بعنوان یک فرهنگ تعالی بخش بوده است.

وی تبلور فرهنگ بسیجی را میراث گرانبهایی از وجود نازنین حضرت علی (ع) و پیامبر مکرم اسلام(ص) و به عینیت رساندن آن توسط معمار کبیر انقلاب برشمرد و افزود: ملت اسلامی به مدد  فرهنگ منبعث از فرهنگ عاشورا سنخیتی با ترس نخواهد داشت.

معاون استاندار هرمزگان اظهار داشت: کشورهای مختلفدنیا با حمایت لجستیکی از آمریکا جنگ تمام عیار را بر علیه ایران با تمام تجهیزات نظامی به راه انداختند ولی فرهنگ بسیجی منبعث از فرهنگ عاشورا و رمضان نگذاشت وجبی از خاک کشور به دست نااهلان بیافتد.

نخعی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در ثروت افزایی علم،خدمات عمومی،پیشرفت تکنولوژی و بسیاری از پیشرفت های دیگر عینیت پیدا کرده است،گفت: با نهادینه کردن این فرهنگ بعنوان یک ضرورت در ساختن کشور ایران اسلامی تا اوج قله های رفیع گام های استواری برداشته شود.

فرماندار ویژه میناب تصریح کرد: نهادینه شدن فرهنگ عاشورا و فرهنگ رمضان در وجود جوانان ما بیمی در دل دشمن وارد کرده است که حتی توقع حمله به ایران نتوانند در سر داشته باشند چرا که دشمن فهمیده است که  ملت با فرهنگ بسیجی سنخیتی با ترس ندارد.

نخعی تاکید کرد: در موضوعات امنیتی و در مباحث فرهنگی و جنایتهایی که دشمنان مرتکب می‌شوند تنها عامل تعیین کننده برای مقابله تکیه بر فرهنگ بسیج است.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد