منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۰
شناسه خبر: 217208
گروه :خبر
ع8فل8فغ

رئیس دانشگاه آزاد بستک مطرح کرد : تجمیع دو دانشگاه آزاد بستک و جناح در هیات امنای دانشگاه آزاد استان به تصویب رسیده است ، اما از جزییات این تجمیع هنوز چیزی اعلام نشده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، ولید بستان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت : در خصوص تجمیع دو دانشگاه آزاد بستک و آزاد جناح هنوز جزییاتی به ما اعلام نشده است . وی از بزرگان و معتمدین شهر بستک و هیات امنای دانشگاه آزاد بستک ، همکاری و پشتیبانی بیشتر در پیشبرد اهداف دانشگاه را خواستار شد .

 

ایشان در پاسخ به اینکه آیا رشته های مقطع ارشد در دانشگاه بستک راه اندازی خواهد شد یا خیر گفت : چندین سال که این موضوع به طور جد پیگیر هستیم اما حقیقتا بایستی گفت : خیر به زودی رشته های ارشد راه اندازی نخواهد شد .

 

ولید بستان در ادامه گفت : با وجود اینکه بنده عضو شورای اسلامی شهر بستک هستم ، از مسوولین شورای اسلامی شهر درخواست همکاری بیشتر در موضوع دانشگاه آزاد را دارم . وی گفت : تا کنون هیچ کمک و پشتیبانی مادی و معنوی از سوی هیچ مسوولی صورت نگرفته است و تنها بایستی از همکاری نماینده مردم در مجلس تشکر کرد .

 

رئیس دانشگاه آزاد بستک تاکید کرد : دانشگاه مهمترین مرکز فرهنگی و آموزشی منطقه است و توجه به آن بایستی در اولویت کار مسوولین قرار بگیرد .

 

بستان عنوان کرد : تجمیع دو دانشگاه آزاد بستک و جناح در هیات امنای دانشگاه آزاد استان به تصویب رسیده است و قرار است دو دانشگاه در قالب یک واحد دانشگاهی و با فعالیت هر دو دانشگاه فعالیت نماید . اما از جزییات این تجمیع هنوز چیزی اعلام نشده است . وی گفت : قرار نیست با تجمیع دو دانشگاه دانشگاهی تعطیل شود بلکه هر دو دانشگاه به فعالیت خود ادامه خواهند داد .

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است