منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲
شناسه خبر: 316267
گروه :خبر
743805
 

در اوج تظاهرات بغداد؛

مقتدی صدر به ایران سفر کرد

مقتدی صدر رهبر جریان صدر از نجف راهی تهران شد، این در حالی است که تظاهرات عراقی ها برای اصلاحات سیاسی و تغییر در کابینه دولت به اوج خود رسیده است و مقتدی صدر در این تظاهرات نقش اساسی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ شبکه “الجزیره” نوشت؛ مقتدی صدر رهبر جریان صدر از نجف راهی تهران شد. این در حالی است  که تظاهرات عراقی ها برای اصلاحات سیاسی و تغییر در کابینه دولت به اوج خود رسیده است و مقتدی صدر در این تظاهرات نقش اساسی دارد.

در این زمینه منابع عراقی اعلام کردند مقتدی صدر از شهر نجف با هواپیمای وابسته به خطوط هوایی ایران راهی این کشور شد.

اما این منابع از قصد مقتدی صدر بر ماندن در تهران و یا مسافرت به جای دیگر، خبری منتشر نکردند.

دفتر مقتدی صدر در نجف نیز از دادن هرگونه توضیحی در خصوص این سفر خودداری کرد.

اما یک منبع رسمی در فرودگاه نجف اعلام کرد مقتدی صدر به همراه دو روحانی دیگر به مقصد فرودگاه امام خمینی در شمال قم مسافرت کرد.

لازم به ذکر است مقتدی صدر روز شنبه از کنارگیری دو ماهه خود از مسائل سیاسی به دلیل ناتوانی مجلس برای تشکیل جلسه جهت دادن رای اعتماد به وزیران مستقل در چارچوب طرح اصلاحات خبر داده بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است