منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰
شناسه خبر: 299807
گروه :خبر
13911213000525_PhotoA

رهبر جریان صدر اعلام کرد که ایرانی هیچ وساطتی برای پایان دادن به اعتصابهای او در منطقه «الخضراء» بغداد انجام نداده و نخواهد داد.

به گزارش هرمز و به نقل از فارس، در حالی که برخی رسانه‌ها ادعا می‌کنند که ایران از «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر خواسته که از اعتصاب در منطقه امنیتی «خضراء» بغداد دست بردارد، وی این خبر را تکذیب کرد.

 وی که به منظور اعمال فشار بر بغداد به منظور ایجاد اصلاحات در منطقه الخضراء، تحصن کرده است، اظهار داشت: تا به اکنون کسی جرأت نکرده است که با من مذاکره‌ای کند یا من را از اعتصاب مقابل منطقه سبز در بغداد، منصرف کند. ایران نیز هیچ وساطتی در این راستا انجام نداده است و گمان هم نمی‌کنم که در آینده چنین کاری کند.

مقتدا صدر تصریح کرد: این ملت عراق است که ساختار دولت آینده را تعیین می‌کند نه من. اما اگر اوضاع همین‌طور ادامه یابد، عراق وارد خطرناک‌ترین مرحله‌اش می‌شود. این فعالیت و اعتراض مردمی نیز باید ادامه یابد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است