منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۰
شناسه خبر: 187170
گروه :خبر
13940106000337_PhotoA

رهبر جریان صدر به تکفیری‌های داعش هشدار داد که در صورت هرگونه تعدی به مراقد مقدس عراق، این کشور را از اجساد متعفن آنها پر خواهد کرد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر عراقدر پاسخ به تهدیدات تکفیری‌های داعش مبنی بر هدف قرار دادن مناطق دینی شیعیان گفت که زمین عراق را از اجساد متعفن داعش پرخواهد کرد.

وی افزود که داعشی‌ها دارای اخلاقی مانند «معاویه» و «آل سفیان» هستند.

به نوشته سی‌ان ان، مقتدا صدر در بیانیه‌ای، به تهدیدهای تروریست‌ها مبنی بر دست‌درازی به سوی کربلا و سایر مناطق مقدس، پاسخ داد و گفت که تسلط داعش بر هر یک از اماکن مقدس شیعیان عراق خیانت است و به همین دلیل نیز مجاهدان راه حق، در حال دفاع از مقدسات در سامرا، کربلا و …هستند.

وی افزود: داعشی‌ها بدانند که اگر به هر یک از مراقد مقدس و حتی یک وجب از سرزمین مقدس دست درازی کنند، خاک عراق را به گور اجساد متعفن آنها تبدیل خواهیم کرد.

رهبر جریان صدر در عین حال تاکید کرد که باید تهدیدات داعشی ها جدی گرفته شده و از مقدسات حمایت کرد و مجاهدان مخلص که جان خود را فدای این مقدسات می کنند در هر شرایطی برای حمایت از آن به پا خیزند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت