منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۸
شناسه خبر: 188037
گروه :خبر
 

ورود خاندان هاشمی به انتخابات مجلس کلید خورد؛

مقایسه عجیب “فاطمه هاشمی” با “بی نظیر بوتو” و “ایندیرا گاندی”+ عکس

بعد از فائزه هاشمی گویا نوبت به فاطمه هاشمی رسیده تا خود را برای انتخابات مجلس دهم آماده کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا هنوز چند روز از انتخابات ریاست جمهوری نگذشته بود که خبر رسید فعالیت جریان های سیاسی برای حضوری گسترده در انتخابات آتی مجلس آغاز شده است. همین امر سبب شد تا سایر جریان ها نیز به فکر افتاده و از همان روزهای بعد از انتخابات به فکر 2 سال بعد باشند.

در طول ماه های بعد از انتخابات ریاست جمهوری هر از چند گاهی خبر از ورود یک جریان جدید به مسیر انتخابات مجلس به گوش می رسید تا اینکه در روزهای پایانی سال، خبر رسید فائزه هاشمی نیز برای حضور فعال و مستمر در این انتخابات برنامه ها و جلسات خود را آغاز کرده و قصد شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارد.

اواخر سال 92 بود که فائزه هاشمی در جمع اصلاح طلبان دماوند در جلسه ای اظهار داشت که ما باید در انتخابات آینده طوری عمل کنیم که 55 الی 60 درصد مجلس را در اختیار بگیریم. وی در ادامه عنوان کرده بود که باید جلوی دیکتاتوری احتمالی ناشی از  اکثریت 80 درصد مجلس را بگیریم.

حالا اما بعد از فائزه هاشمی گویا نوبت به فاطمه هاشمی رسیده تا خود را برای انتخابات مجلس دهم آماده کند. در این باره روزنامه آرمان که متعلق به خاندان هاشمی رفسنجانی است، در مقایسه ای عجیب و غریب به  تفاوت‌های تربیتی 3 زن پرداخته است. فاطمه هاشمی رفسنجانی، بی نظیر بوتو و ایندیرا گاندی 3 زن در دنیای سیاست هستند که آرمان به مقایسه سبک زندگی و تربیتی آنها پرداخته و قصد دارد با این روش فاطمه هاشمی را به عنوان یک چهره سیاسی مهم کشور معرفی کند.

در ادامه این گزارش آمده است: “مشی پدران و رفتار دختران اگرچه با علم به این تفاوت‌ها نمی‌توان عملکرد 3 زن را در یک راستا ارزیابی کرد اما مشترکات آنها قابل توجه است که از مهم‌ترین آن می‌توان به نحوه مواجهه پدران با نگاه ایده‌آلیستی دختران اشاره کرد به عنوان مثال فاطمه هاشمی می‌گوید که پدرم شخصیتی آرام و آکنده از همگرایی و دوستی با نوع انسان دارد. تبعیض جنسیتی را قبول ندارد و به همین دلیل گروهی از تندروها دشمن ایشان هستند…فاطمه هاشمی جا پای پدر می گذارد و مو به مو دنباله رو افکار اوست و کارنامه 2 دختر و 2 پسر بسته شد، اما کارنامه یک پدر و یک دختر باز است. “

این گزارش درحالی منتشر شده که اخیراً خبرها حاکی از افزایش اختلافات اصلاح طلبان برای ورود به مجلس دارد؛ به طوری که برخی از اصلاح طلبان با یکدیگر به اختلاف خورده و به نظر می رسد آرمان با انتشار گزارش های این چنین، قصد دارد پای خاندان هاشمی رفسنجانی را به انتخابات مجلس باز کرده و به معرفی فرزندان آیت الله و افراد نزدیک به این خاندان می پردازد.

حالا با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که جریان های سیاسی با چه آرایشی قرار است در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی شرکت کنند. این در حالی است که همه جریانات سیاسی با جدیت شورای نگهبان در انتخابات گذشته آشنا شده اند و می دانند که برای عبور از فیلتر این شورا، چه کسانی را باید به عنوان لیست انتخابی خود معرفی کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی