منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۲
شناسه خبر: 176200
گروه :خبر

اگرچه نمی توان منکر زحمات تیم مذاکره کننده هسته ای شد، اما مقایسه عملکرد ظریف با سردار سلیمانی نه تنها در میزان محبوبیت، بلکه در نوع کار و میزان موفقیت درست و به جا نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، با پایان یافتن تعطیلات نوروزی کار روزنامه ها هم آغاز شده است و اولین شماره این روزنامه ها با اخبار مهمی روی باجه های مطبوعاتی رفت.

همه این روزنامه تیتر اول خود را به مذاکرات لوزان اختصاص داده اند که برخی از آنها راه حمایت در پیش گرفته و برخی دیگر نیز با انتقاد از بیانیه لوزان این توافق را به چالش کشیدند.

در این میان روزنامه ابتکار با برجسته کردن شخص ظریف در میان تیم مذاکره، وی را با سردار قاسم سلیمان یمقایسه و در یک راستا قرار داده است.

ابتکار در این راستا نوشت: منطق و عقلانیت، مبارزه در صحنه دیپلماسی را به هماوردی برابر تبدیل کرد به گونه ای که در یک سر نبرد ایران اسلامی با داشته های منطقی خود و در سوی دیگر تمام قدرت های برتر جهان قرار داشتند.

منطق، متانت و حرفه ای گری تیم هسته ای ایران به همراه قدرت حاصل از موفقیت های میدانی ایران در عراق، یمن، و… عامل برابری در این هماورد تاریخی بود. بر همین اساس ظریف و حاج قاسم ماموریت خویش در میدان قدرت راهبردی نظام را به بهترین وجه به انجام رساندند و استحقاق دست مریزاد و بهترین سپاس ها از سوی هر ایرانی وطن پرست را دارند.

قطعاً‌ مقایسه قاسم سلیمانی با تیم هسته ای به ویژه شخص ظریف مقایسه درستی نبوده است.

حاج قاسم سلیمانی با عملکرد خود در زمینه نظامی و منطقه‌ای نشان داد که می توان طوری کار کرد که هیچ انتقادی به عملکرد وی نباشد.

سردار سلیمانی در مقابله با داعش با شهامت مردم عراق در این مسیر توانست نه تنها مانع از پیشروی داعش شود بلکه داعش در یک قدمی نابودی قرار گرفته است.

از طرف دیگر عملکرد تیم هسته‌ای به شکلی بوده است که ظرف دو سال گذشته با وجود دادن امتیازهایی توانسته اند امتیازهایی هم بگیرند و همین امر موجب شده است تا انتقادات زیادی نسبت به عملکرد این تیم وارد شود.

اگرچه نمی توان منکر زحمات تیم مذاکره کننده هسته ای شد، اما مقایسه عملکرد ظریف با سردار سلیمانی نه تنها در میزان محبوبیت، بلکه در نوع کار و میزان موفقیت درست و به جا نیست.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است