منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
شناسه خبر: 194385
گروه :خبر
IMG-20150617-WA0019

عدم حضور تیم فوتبال مقاومت رودخانه در بازی هفته ششم لیگ دسته اول استان هرمزگان گروه شرق برایش گران تمام شدونتیجه به نفع حریف مینابی به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش۵ ؛هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال استان هرمزگان در گروه شرق برای مقاومت رودخانه هفته پرحاشیه ای بود که این تیم اسیر برنامه اشتباه هیئت فوتبال شهرستان رودان شدند.

ورزش۵ در همین خصوص موضوع را از طرق یکی از اعضاءکادر فنی تیم مقاومت رودخانه پیگیر شد.

یحیی جعفری یکی از اعضاء کادر فنی تیم فوتبال مقاومت رودخانه انگشت اتهام را به سمت هیئت فوتبال شهرستان رودان برد و گفت:برنامه بازی قبلا به ما اعلام شده بود ولی هیئت فوتبال شهرستان رودان چند روز قبل از بازی طی تماس تلفنی به ما اعلام کرد بازی به روز دیگری موکول شده است وبازی روز سیزدهم چند روز عقب تر رفت.

جعفری نیز افزود:ما با توجه به اعتمادی که به هیئت فوتبال شهرستان داشتیم به این تماس اکتفا کردیم و پیگیر علت تعویق بازی نشدیم و بعدا اعلام کردند شما سیزدهم بازی داشتید و حضور پیدا نکردید.

جعفری گفت:طی نامه ای اعتراض خود را به هیئت فوتبال ارائه دادیم و آنها نیز قول پیگیری داده اند که ورزش۵ پس از بررسی موضوع و طی تماس تلفنی با رئیس هیئت فوتبال استان موضوع را پیگیری کرد که عبدالمجید دبیده نتیجه بازی را ۳ بر ۰ اعلام کردکه با اعتراض شدید کادر فنی تیم مقاومت روبرو شد.

عبدالمجید دبیده در خصوص این رأی گفت:نتیجه بازی مشخصه ولی اگر تخلفی هم وجود داشته باشد برنامه اشتباهی است که هیئت فوتبال شهرستان رودان به تیم مقاومت داده است.

دبیده در خصوص درخواست مقاومت مبنی بر اطلاع رسانی مستقیم به خود باشگاه در خصوص بازی ها گفت:تیم فوتبال مقاومت می تواند شماره فکس خود را برای ما بفرستد و با هماهنگی هیئت فوتبال شهرستان رودان از این به بعد اطلاع رسانی در خصوص بازی ها مستقیم به خود باشگاه ارسال خواهد شد.

جعفری در خصوص رأی هیئت فوتبال استان به ورزش۵ گفت:ما نسبت به رأی اعتراضی نداریم چون مشخصه و تیمی که بازی نکند نتیجه به ضررش تمام خواهد شد ولی مقاومت از هیئت فوتبال شهرستان رودان به خاطر برنامه اشتباهی که داده شکایت خواهد کرد و بازی های خود را به نشانه اعتراض به ورزشگاه بیکاه منتقل خواهیم کرد و از هیئت فوتبال استان و شخص آقای دبیده تقاضا داریم موضوع را به جد پیگیری کنند و با متخلفین برخورد شدید کند چون ما از حق خود نمی گذریم.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی