منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۰
شناسه خبر: 305420
گروه :خبر
13950126000071_PhotoA

ژنرال بازنشسته «ری اودیرنو» که رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا هم بوده، در اظهاراتی تاکید کرده که برای شکست داعش به حضور و شرکت ۵۰ هزار نیروی زمینی نیاز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، رئیس پیشین ستاد مشترک ارتش آمریکا در اظهاراتی گفته که برای شکست داعش به حضور 50 هزار نیروی زمینی نیاز است.

در ادامه اظهارنظرهای مقامات آمریکایی درباره مقابله با داعش، باراک اوباما مدعی شد که این گروه تروریستی بعد از عملیات ائتلاف تحت رهبری آمریکا در عراق و سوریه در موضع دفاعی قرار دارد(جزئیات بیشتر).

در حالی که رئیس‌جمهور آمریکا بر تضعیف داعش به دلیل حملات ائتلاف به رهبری واشنگتن تاکید می‌کند، رئیس پیشین ستاد مشترک ارتش این کشور می‌گوید برای شکست دادن تروریست‌ها به نیروی زمینی ۵۰ هزار نفره نیاز است.

«ری اودیرنو» ژنرال بازنشسته آمریکایی البته گفته که همه این نیروهای زمینی قرار نیست آمریکایی باشند بلکه باید ائتلاف به رهبری واشنگتن این نیروی زمینی را تامین کند.

این مقام پیشین ارتش درباره بازداشت ابوبکر البغدادی در سال‌های اشغال عراق توسط نیروهای آمریکایی هم گفت: «ما چند بار او را دستگیر کردیم و بعد آزاد کردیم و پس از آن او به سوریه فرار کرد. سپس ما او را در تلویزیون دیدیم که به عنوان رهبر داعش بیانیه‌ می‌خواند».

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است