منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۸
شناسه خبر: 225205
گروه :خبر
13940707000220_PhotoA

یک مقام آمریکایی با اشاره به دیدار ۹۰ دقیقه‌ای باراک اوباما و ولادیمیر پوتین در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل تاکید کرد که اختلاف روسای جمهور آمریکا و روسیه بر سر نقش بشار اسد در سوریه همچنان باقی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،‌یک مقام آمریکایی با اشاره به دیدار روسای جمهور این کشور و روسیه در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل، از باقی ماندن اختلاف آنها بر سر نقش رئیس‌جمهور سوریه خبر داد.

رهبران کشورهای مختلف جهان که برای حضور در نشست مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک رفته‌اند،‌از این فرصت برای برقراری دیدارهای دوجانبه استفاده می‌کنند.

در همین راستا روسای جمهور روسیه و آمریکا با وجود اختلافات مسکو و واشنگتن بر سر موضوعاتی از قبیل سوریه و اوکراین، با هم دیدار و گفتگو کردند(جزئیات بیشتر).

به گزارش اسکای نیوز یک مقام آمریکایی با اشاره به دیدار ۹۰ دقیقه‌ای پوتین و اوباما در نیویورک تاکید کرد که روسای جمهور آمریکا و روسیه نتوانستند اختلافشان را درباره نقش بشار اسد در سوریه حل کنند.

این مقام درباره این دیدار افزود که ملاقات اوباما و پوتین «صادقانه و سازنده» و در عین حال «کاری و تجارت گونه» بود و آنها هرچند بر لزوم فرایند سیاسی دولت انتقالی در سوریه تاکید کردند اما به طرز اساسی درباره نقش بشار اسد اختلاف نظر دارند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی