منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۹
شناسه خبر: 222791
گروه :خبر

گالوپ در یک نظر سنجی بین المللی که از طریق تلفن همراه در بین 40 کشور انجام شد، مفسد ترین دولت های جهان را از نظر مردم برشمارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  براساس یک نظر سنجی بین المللی از مردم، لیتوانی از میان 40 کشور مورد نظر در این نظر سنجی، مفسد ترین حکومت را به خود اختصاص داده است.

به گزارش ایندیپندنت، موسسه گالوپ ایالت متحده آمریکا در یک نظرسنجی که از طریق تلفن همراه صورت گرفت نظر مردم جهان را درباره حکومت و کشور خود پرسید.
مفسدترین کشور جهان از نظر مردم!
نتیجه این نظر سنجی حاکی از آن است که 90 درصد مردم کشور لیتوانی اعتقاد دارند، دولت آن ها بسیار مفسد است. پرتقال با 86 درصد رای آری، ایالت متحده با 75 درصد رای مثبت به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
مفسدترین کشور جهان از نظر مردم!
در این نظر سنجی مردم انگلستان رضایت بیشتری نسبت به مردم ایالت متحده آمریکا داشتند و کشور سوئد از میان 40 کشور بیشترین رضایت را در میان مردم داشت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است