منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰
شناسه خبر: 180402
گروه :خبر
image235455

مفتی عربستانی شرح در این فرمول و توصیه به مردان اینگونه بیان می کند : ” زمانی که همسرتان تندی کرد و عصبانی شد ، او را کتک نزنید و پرخاشگری نکنید ، بلکه سر خود را خم کرده و در روبرویش بنشینید و بگویید از شما عذر میخواهم و شیطان مرا گول زد و قول می دهم دیگر تکرار نکنم ” .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،مفتی سرشناس وهابی ” عائظ القرنی ” در افاضات جدید خود که سوژه رسانه های جهان شد ادعا کرد که همچون انیشتین و نیوتن کشف جدید و بزرگی کرده است .

وی در یکی از شبکه های اجتماعی و در صفحه شخصی خود فیلمی را منتشر کرد که در قسمت هایی از این فیلم میگوید : ” خداوند بر من منت نهاده و به کشف بزرگی همچون کشف های نیوتوون و انیشتین دست یافتم . دانشمندان جهان غرب به کشف های متعددی دست یافتند و من هم با منتی که خداوند بر من نهاده کشف جدیدی یافتم .

القرنی در ادامه این فیلم می گوید : من کشف بزرگی کردم که تفصیل آن را در فضای مجازی منتشر کردم و اسم آن را ” فرمول زندگی زناشویی ” گذاشتم ، بدین معنا که اگر شما عین این فرمول را در زندگی زناشویی خود استفاده کنید ، می توانید بهترین زندگی در جهان را داشته باشید .

مفتی عربستانی شرح در این فرمول و توصیه به مردان اینگونه بیان می کند : ” زمانی که همسرتان تندی کرد و عصبانی شد ، او را کتک نزنید و پرخاشگری نکنید ، بلکه سر خود را خم کرده و در روبرویش بنشینید و بگویید از شما عذر میخواهم و شیطان مرا گول زد و قول می دهم دیگر تکرار نکنم ” .

در واکنش به این فیلم برخی از کاربران ، نظرات جالبی را دادند :

یکی از کاربران با تمسخر این کشف نوشته : شیخ ، خسته نباشی منتظر کشفیات بعدی شما هستیم ، همچنین کاربر دیگری در واکنش به این فیلم نوشت : این یک نظر عادی هست [و کشف عجیبی نیست] اما این کلام عادی از زبان یک عالم وهابی بسیار عجیب است ، زیرا وهابی ها بدترین اهانت ها را به مقام زن دارند .

کاربر دیگری نوشته بود : ظاهرا شیخ هنوز ازدواج نکرده و به فکر ازدواج هست .

گفتنی است که عائظ القرتی قبلا هم نظرات جالبی داده بود ، وی قتل بشار اسد را واجب تر از قتل اسرائیلی ها می داند .

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است