منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۷
شناسه خبر: 323179
گروه :خبر
13950305000443_PhotoA

وزیر دادگستری و آزادی مغرب در واکنش به گزارش حقوق بشری وزارت خارجه آمریکا درباره مغرب، این کشور را فاقد صلاحیت برای اظهار نظر درباره حقوق بشر دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پس از گزارش وزارت خارجه آمریکا درباره نقض حقوق بشر در مغرب که اواسط آوریل گذشته منتشر شد و واکنش مقامات «رباط» را در پی داشت، وزیر دادگستری و آزادی مغرب نیز آمریکا را فاقد صلاحیت در این باره دانست.

 «مصطفی الرمید» وزیر دادگستری و آزادی مغرب روز گذشته (سه شنبه) در مقابل نمایندگان پارلمان در این باره گفت: آمریکا شایستگی اظهار نظر درباره وضعیت حقوق بشر در مغرب را ندارد چرا که خود آمریکا، موارد بی شماری از نقض حقوق بشر را مرتکب می‌شود.

وی در ادامه تأکید کرد: آن چه در گزارش وزارت خارجه آمریکا آمده است، اتفاقاتی را گزارش می‌کند که به هیچ وجه اتفاق نیفتاده است.

پیش از این نیز در پی اثبات موارد اشتباه و کذب در گزارش آمریکا درباره وضعیت حقوق بشر در مغرب، واشنگتن مجبور به عذرخواهی از مغرب شده بود. (جزئیات بیشتر)

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است