منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۴
شناسه خبر: 250982
گروه :خبر
1

معاون فرماندار سیریک گفت: مراسم گرامیداشت روز معلولان و دانش آموزان استثنایی با حضور جمعی از مسئولین با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری همراه با تجلیل از معلولان در سیریک برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، علم عباسی در آئین مراسم تجلیل از معلولان دانش آموز و نمایشگاه دستاوردهای آنان افزود: نمایشگاه آثار و دستاوردهای 48 دانش آموز استثنایی شهرستان سیریک در قالب نقاشی ، کاریکاتور، عکس، صنایع دستی و دست نوشته ها با حضور مسئولین به مدت 3 روز در آموزشگاه استثنایی شفق طاهرویی برپا شد.
معاون فرماندار سیریک تصریح نمود: ایجاد فرصت و زمینه مناسب برای زندگی معلولین جامعه یکی از وظایف همه ما مسئولین و مردم است که با آنها همانند دیگر انسان ها باید احترام گذاشته شود و شان و کرامت انسانی رعایت شود .
وی با تاکید بر آموزش خانواده ها و ضرورت احترام به ظرفیت و توانایی کودکان استثنایی ، ایجاد سلامت روانی معلولین و استفاده حداکثری از توانمندی معلولین و پذیرش آنان را خواستار و اظهار داشت: معلولین بیشتر از اینکه ما به آنان احساس ترحم داشته باشیم نیازمند به توجه ، یاری ، اهتمام و احترام متقابل می باشند.
عباسی ابراز داشت:در شهرستان سیریک تعداد337 نفر معلول تحت پوشش و در نوبت انتظار وجود دارد که از این مجموعه تعداد 167 نفر تحت پوشش و 170 نفر در نوبت انتظار و تشکیل پروند قرار دارند.
معاون فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: در سطح شهرستان سیریک تعداد 12 نفر معلول ضایعه نغاعی ، 4 نفر شنوایی، 30 نفر بینایی ، 47 نفر ذهنی ، 45 نفر جسمی حرکتی ، 7 نفر شنوایی و گویایی ، 5 نفر روانی ، یک نفر چند معلولیتی، یک نفر شنوایی ذهنی و 2 نفر ایزول وجود دارد.
در این آئین از 48 دانش آموز استثنایی شهرستان با اهداء هدایایی تجلیل بعمل آمد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 1
انتهای پیام/ق

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است