منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۰
شناسه خبر: 183113
گروه :خبر
IMG_8564

امام جمعه شهرستان قشم گفت : علم ودانش از اولین آموزه هایی است که خداوند متعال به انسان ها آموخت و اگر چیزی غیر از علم ارزش بیشتری داشت خدواند آن را به بشرعرضه می داشت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  قشم آزاد ، حجت الاسلام رضا جوکار ، امام جمعه شهرستان قشم در آیین تجلیل از معلمان نمونه این شهرستان با بیان اینکه معلمان زیربنای ساخت و ساز جامعه و معمار اندیشه ها در جامعه هستند ، اظهار داشت : ارج گذاری به مقام معلم ارج گذاری به مقام علم است .

وی افزود : اندیشه و شخصیت معلم در تربیت اسلامی نقش محوری دارد و معلم می توند جامعه را به سوی خیر و شر سوق دهند .

امام جمعه شهرستان قشم معلم را یک کشاورز دانست و افزود : هر چه در جامعه می بینیم محصول کار معلمان و مسئولین است که باید انسان های شایسته با سبک زندگی اسلامی تربیت کنند که کار بزرگی است .

جوکاربا تاکید براینکه تجلیل از معلمان باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود ، گفت : قدردانی از معلم قدر دانی از علم و خدای عالم است .

این مسئول ” پیشرفت جامعه را مدیون معلمان دلسوز دانست و اظهار داشت : وقتی به حقوق و دستمزد معلمان می رسیم معلمان را با پایین ترین قشر جامعه مقایسه می کنند این در حالی است که بالاترین قشر جامعه شاگر معلم بوده ! آیا در سایر کشورهایی که حتی غیر اسلامی هستند و از آموزه های دین هم بهره ای نبرده اند همین جور با معلم برخورد می شود؟؟؟

امام جمعه شهرستان قشم از نماینده مجلس حاضر در مراسم ( جراره ) خواستار پیگیری حقوق و دستمزد معلمان در قانون شد و گفت : تحصن و پرداخت نشدن حقوق و دستمزد معلمان زیبنده نام جمهوری اسلامی ایران نیست .

وی بیان کرد : اکثریت معلمان به دلیل حقوق و دسمتزد پایین و کم توجهی به معلمان به ناچار رو به مشاغل دوم آورده اند که این خود باعث مشکلاتی شده است .

جوکاربا بیان اینکه آژیر مدارس تخریبی در جزیره قشم به صدا درآإمده است گفت : وجود مدارس تخربی در جزیره ای که قلب ثروت است جای تعجب دارد که باید با همدلی و همکاری خیرین ومسئولین پرونده مدارس تخریبی بسته شود .

وی خاطر نشان کرد : اگر می خواهید معلمان بدون دغدغه به امورات دانش آموزان برسند باید مشکلات معیشتی آنها حل شود .

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است