منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۴
شناسه خبر: 229851
گروه :خبر
BestBlog-87

شبکه وبلاگ نویسان استان هرمزگان”صدای دریا” برترین وبلاگ نویسان استان هرمزگان در هفته ای که گذشت را معرفی کرد.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز وبلاگ های برتر بر اساس میزان فعالیت، تولید محتوا میزان ارتباط با سایر وبلاگ نویسان وحضور فعال در شبکه های اجتماعی انتخاب شده اند که در ادامه به معرفی این وبلاگ نویسان می پردازیم:

لنگه بلاگ با کوله باری از انرژی:

Untitled

لنگه بلاگ یا شبکه وبلاگ نویسان شهرستان بندرلنگه فعالیت خود را از خرداد ماه ۹۴ آغاز کرده و تا کنون توانسته تأثیرات زیادی را در شهرستان خود در حوزه وبلاگ نویسی داشته باشد.

فعالیت بیش از حد و خستگی ناپذیری  یکی از بهترین ویژگی های وبلاگ نویسی مدیر توانمند لنگه بلاگ است،همچنین فعالیت گسترده در شبکه های اجتماعی,ارتباط مستمر با وبلاگ نویسان هم استانی خود و ارتباط قوی با سایت صدای دریا از دیگر ویژگی های بارز این وبلاگ نویس است که اگر به همین نحو ادامه دهد می تواند یکی از مهره های اصلی وبلاگ نویسی در استان هرمزگان باشد.

تنها نقطه ضعف این وبلاگ نویس تولید محتوای کم به نسبت فعالیت زیاد در حوزه وبلاگ نویسی است که می تواند با تمرین زیاد آن را هم برطرف کند.

ندای برنطین وبلاگی که دوباره جان گرفت:

Untitled2

وبلاگ ندای برنطین یکی از بهترین وبلاگ نویسان استان هرمزگان در سال های اخیر بود که به دلایلی از بهمن ماه ۹۲ فعالیت خود را تعطیل کرد.

با شکل گیری و ارتباطات گسترده و مداوم شبکه وبلاگ نویسان استان هرمزگان و پشتکاری که این وبلاگ نویس داشت  از تیر ماه ۹۴  فعالیت خود را دوباره آغاز کرد و توانست در عرض ۳ ماه خود را به اوج برساند و در سطح اول وبلاگ نویسی استان هرمزگان خود را بشناساند.

تولید محتوای مناسب و یادداشت های قوی از ویژگی بارز این وبلاگ نویس است که توانسته در این مدت کم محبوبیت خود را دوباره به دست آورد.

شاعران رودان ویک دنیا پراز شعر و یادداشت:

Untitled3

وبلاگ شاعران رودان یکی دیگر از بهترین وبلاگ های استان هرمزگان است که در استان هرمزگان می توان از آن به عنوان یادداشت نویس و شاعر بنام اسم برد.

مدیر این وبلاگ توانسته با یادداشت هایی که می نویسد در بین اهالی وبلاگ نویس استان هرمزگان از شهرت خاصی برخوردار شود و علاوه بر یادداشت نویسی تولید محتوای بسیار قوی دارد که می توان از آن به عنوان یکی از نخبه های وبلاگی استان هرمزگان یاد کرد وهمپنین از وبلاگ نویسان قدیمی و همیشه همراه صدای دریا است.

خالوراشد انصاری و یک دنیا شعر طنز:

Untitled4

خالوراشد انصاری از شاعران بنام  کشور و استان هرمزگان است و سبک شعری او توانسته جایگاه خود را در بین مردم و کاربران فضای مجازی بالا ببرد و بسیار اورا در بین مردم محبوب کند.

خالوراشد انصاری شاعر و طنز پرداز استان هرمزگان را می توان از نوابغ و اسطوره های شعر و شاعری در استان هرمزگان لقب داد که ارتباط خاصی با وبلاگ نویسان هرمزگانی دارد وخود نیز یک وبنویس بزرگ است که تمامی اشعار خود را پس از سرودن در وبسایت شخصی خود منتشر می کند.

آوای سیبه مرجعی برای گردشگران:

Untitled6

وبلاگ آوای سیبه یکی از قدیمیترین وبلاگ های استان هرمزگان است که کار خود را از تیر ماه۸۸ آغاز کرد.

این وبلاگ سبک خاصی برای محتوای خود دارد و آن این است که تنها به معرفی مناطق گردشگری شهرستان بستک می پردازد ومعرفی می کند.

مدیر وبلاگ آوای سیبه از آغاز فعالیت یکی از بهترین وبلاگ نویسان استان هرمزگان بوده و هست و خود را به عنوان نماد شناخت مناطق گردشگری شهرستان بستک معرفی کند که می توان آن را به عنوان یک مرجع در حوزه گردشگری معرفی کرد که سالها وقت خود را صرف معرفی این شهرستان کرده است.

ندای بشاگرد با دلی پر از دغدغه

Untitled7

وبلاگ ندای بشاگرد تنها وبلاگ پر دغدغه ای است که مشکلات مردم روستا های شهرستان بشاگرد را به صورت دلنوشته و یا یادداشت منتشر می کند.

مدیر این وبلاگ تنها به دغدغه هایی که دارد فکر می کند و از مشکلات مردم شهرستانش بیشتر می نویسد و باید گفت خود را وقف نوشتن درمورد مشکلات این شهرستان کرده است.

بیشتر محتوای وبلاگ ندای بشاگرد تولیدی است و یادداشت نویسی به وفور در این وبلاگ دیده می شود.

مدیر وبلاگ ندای بشاگرد می تواند طی سالهای آتی خود را به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین وبلاگ نویسان استان هرمزگان و شهرستان بشاگرد تبدبل کند.

 

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان