منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۷
شناسه خبر: 323390
گروه :خبر
13940523000319_PhotoA
 

با هشدار درباره تلاش غرب برای سیطره فرهنگی

معاون نصرالله: نبرد واقعی با اسرائیل است

معاون دبیرکل حزب الله لبنان ضمن تأکید بر پافشاری حزب الله بر روش مقاومت، گفت غربی‌ها با جنگ نرم می‌خواهند ما را تحت سلطه خود درآورند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب الله لبنان گفت «کشورهای غربی و ابرقدرت‌ها تلاش می‌کنند از طریق جنگ نرم بر ما تسلط پیدا کنند و فرهنگ و آینده نسل‌های جوان ما را تحت تأثیر قرار بدهند».

شبکه خبری «المنار»، به نقل از نعیم قاسم گزارش داد که نبرد واقعی و حقیقی نبرد ضد اسرائیل است زیرا تکفیری‌ها ابزار اسرائیل هستند، پروژه فرهنگی غرب در راستای منافع اسرائیل صورت گرفته و کشورهای عربی مستبد به دنبال بهبود روابط خود با رژیم صهیونیستی و از بین بردن پرونده فلسطین هستند به همین دلیل این نبرد تنها یک محور دارد و آن هم رژیم صهیونیستی است.

وی تأکید کرد «ادامه مقاومت ضروری و واجب است و ما به افرادی که مقاومت نمی‌کنند می‌گوییم که شما مسئولیت عدم مقاومت و حمایت از نسل‌های بعدی لبنان را به دوش می‌کشید زیرا باقی ماندن در میدان نبرد یک اصل است و این فرار از میدان نبرد است که پرسش برانگیز می‌شود».

معاون دبیرکل حزب الله لبنان درباره انتخابات شوراهای شهر در جنوب لبنان گفت: ائتلاف دوگانه حزب الله و جنبش امل از اهمیت بالایی برخوردار بود زیرا نتیجه آن هماهنگی این دو قدرت بزرگ در عرصه انتخابات بود.

وی افزود «به آنهایی که تصور می‌کنند ما از مقاومت دست می‌کشیم می‌گوییم که دولت و مقومت لبنان در یک مسیر حرکت میکنند و اجازه نخواهیم داد که دیگران کشور را به بازی بگیرند؛ می‌خواهیم همانگونه که در مقاومت و آزادی این خاک نقش داشته‌ایم در سازندگی کشور نیز نقش داشته باشیم».

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی