منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۱
شناسه خبر: 207574
گروه :خبر
image320986

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کرج با فشار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد و به دلیل انتقاد بسیج دانشجویی این دانشگاه از مهدی هاشمی از سمت خود استعفا داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حسن برهانی فر معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کرج با فشار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد از سمت خود استعفا داد.

پس از انتشار نشریه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج که خواستار محاکمه مهدی هاشمی توسط دستگاه قضا شده بود، یکی از مسئولین ارشد دانشگاه آزاد در حاشیه جشنواره نشریات دانشجویی استان‌های (تهران ،البرز، سمنان و قزوین) که سال گذشته در واحد یادگار امام برگزار شد خطاب به معاون فرهنگی دانشگاه آزاد کرج گفته بوده است:« استعفایت رو بنویس!»

نکته جالب توجه این است ؛نشریه سیاسی فرهنگی فانوس که بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج صاحب امتیازی آن را برعهده دارد در این جشنواره رتبه نشریه برتر را کسب نموده است و حجت‌الاسلام طه هاشمی با امضاء نمودن تقدیرنامه ای از این نشریه تمجید کرده بوده است!

پس از اینکه مشخص می شود این نشریه در شماره اخیر خود در آن ایام خواستار محاکمه مهدی هاشمی شده است،مسئولین فرهنگی دانشگاه آزاد با فشارهای سنگین به معاون فرهنگی دانشگاه آزاد کرج به دلیل اینکه نتوانسته بود جلوی انتشار نشریه بسیج دانشجویی را بگیرد ، وی را مجبور به استعفا می‌کنند و نشریه فانوس را از میان نشریات برتر حذف و از تحویل هدیه و تقدیرنامه به مدیر مسئول آن خودداری می‌کنند!

این برای دومین بار است که معاون فرهنگی دانشگاه آزاد کرج در دوره جدید مدیریت دانشگاه آزاد به دلیل عدم اعمال محدودیت علیه بسیج دانشجویی مجبور به استعفا می‌شود.

سال گذشته نیز حجت‌الاسلام محمدی تبار معاون فرهنگی سابق این دانشگاه به دلیل اینکه نتوانسته بود مانع انتقاد نشریه بسیج دانشجویی به هاشمی رفسنجانی شود، با فشار سازمان مرکزی دانشگاه آزاد از سمت خود برکنار شده بود.

گفتنی است چندی پیش در دانشگاه آزاد شیراز نیز تعدادی از مسئولین این دانشگاه به دلیل سخنرانی انتقادی حمید روحانی در مورد هاشمی رفسنجانی از سمت خود برکنار شدند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی