منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
شناسه خبر: 245007
گروه :خبر
index

نشست سیاسی دانشگاه هرمزگان با حضور صادق زیبا کلام با تدابیر ویژه امنیتی و تهدید معاون آموزشی دانشگاه به تعلیق تحصیلی دانشجویان حاضر در این جلسه برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از راه دانا؛جلسه رابطه با آمریکا آری یا نه با حضور صادق زیباکلام با هماهنگی انجمن اسلامی دانشگاه هرمزگان برگزار شد.

این برنامه که برخلاف فضای علمی دانشگاه با تدابیر امنیتی ویژه مدیریت می شد موجب نارضایتی دانشجویان این مرکز آموزشی شد.

حاضرین این جمع دانشجویی که از پیش تعیین شده بودند با عبور از مراحل کنترلی و نظارتی وارد سالن اجتماعات دانشگاه می شدند که پس از قرار گرفتن در جایگاه با تهدید مسئول دانشگاه روبرو شدند.

محمدرضا سمتی، معاون آموزشی دانشگاه و نماینده وزیر علوم در شورای نظارت دانشگاه هرمزگان با تهدید دانشجویان حاضر در این جمع نسبت به تعلیق تحصیلی سعی در کنترل فضا و حفظ نظارت بر دانشجویان نمود.

این اقدام سمتی در حالی است که برگزاری چنین برنامه هایی در راستای شفاف سازی سیاسی و تبادل دو سویه اطلاعات بین دانشجویان و مهمان می باشد.

آقای روحانی گفتند که من سرهنگ نیستم و حقوقدان هستم حال مسئول دانشگاه هرمزگان در مراسم روز قبل، دانشگاه را تبدیل به پادگان نظامی کرده بود.

این در حالی است که راه اندازی کرسی های نقد و نظریه پردازی و آزاد اندیشی از جمله موضوعات بنیادی و مبنایی است که رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) با هدف پاسخ گویی به شبهات در فضای علمی و گفتمان سازی بر آن تاکید دارند و ایجاد فضای آشفته ذهنی با لفاظی ها هیچ کمکی به پیشرفت کشور نمی کند.

مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از نخبگان کشور بیان داشتند: سخنی را بشنوید، سخنی را بگویید؛ بعد بنشینید فکر کنید. این همان دستور قرآن است. «فبشر عباد. الذین یستمعون القول فیتبعون احسنه». سخن را باید شنفت، بهترین را انتخاب کرد. و الا فضای جنجال درست کردن، همین می شود که دیدید. جنجال قبل از انتخابات، بعد از انتخابات، انعکاسش می شود این؛ به خصوص وقتی دست بیگانه هم دخالت دارد.

انتظار می رود در فضای کنونی کشور که دشمن در صدد نفوذ به دانشگاههاست مسئولین با بهره گیری از فرمایشات رهبر اتقلاب شرایط را برای گفتمان محیا کنند و از رخنه دشمن و سیاست زدگی دانشگاهها جلوگیری نمایند.

برای دیدن فیلم اینجا کلیک کنید.

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است