منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۵
شناسه خبر: 197254
گروه :خبر
IMG-20150627-WA0013

دبیر کمیته فوتسال شهرستان بندرعباس با اشاره به کم لطفی های مسئولین به رشته ورزشی فوتسال گفت : این رشته ورزشی از دید مسئولیین و رسانه ها کاملا مظلوم واقع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز مهدی ربیع پور دبیر کمیته فوتسال شهرستان بندرعباس در گفت و گو با ورزش۵ گفت؛ورزش فوتسال در استان هرمزگان با وجود استقبال زیاد جوانان از این ورزش ولی از سوی مسئولین با کم توجهی روبرو شده است و متأسفانه از مظلومیت خاصی در بین ورزشهای استان برخوردار است.

ربیع پور همچنین از رسانه ها به عنوان حامی و معرف ورزش استان انتقاد کرد و گفت:مسابقات فوتسال در رده های مختلف در سطح استان برگزار می شود ولی هیچ گونه پوششی از سوی رسانه ها در این خصوص انجام نمی شود که جای بسی انتقاد دارد وباید گفت که تنها دلخوشی این جوانان این است که نام آنها در رسانه ها برده شودو قطعا حضور اهالی رسانه در این مسابقات دلگرمی زیادی به آنها خواهد داد.

مهدی ربیع پور در ادامه افزود:اگر رسانه ها و مسئولین از این جوانان حمایت کنند می توانند برای فوتسال استان و کشور در آینده ای نزدیک حرف های زیادی داشته باشند و تیم تازه لیگ برتری شده آذرخش نیز می تواند از این جوانان فوتسالیست و بومی استفاده کندولی متأسفانه این ورزش با توجه به محبوبیت خود در بین مسئولین هیچ گونه حامی ندارد و با بیتوجهی زیادی روبرو است که همین بی توجهی باعث مظلوم واقع شدن این ورزش شده که نمونه بارز آن تیم آذرخش بندرعباس است.

دبیر کمیته فوتسال شهرستان بندرعباس در انتهای صحبت های خود از برنامه های لیگ جوانان فوتسال استان خبر داد و گفت:این مسابقات از چهارم تیرماه در مجموعه ورزشی هفت تیر با حضور ۶ تیم از بندرعباس،میناب و جزیره هرمز  آغاز به کار کرده و امروز وارد روز سوم شده است تا روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت که این مسابقات به صورت تک بازی انجام خواهد شد.

مسابقات فوتسال جوانان استان هرمزگان که از چهارم تیرماه کار خود را آغاز کرده بود،امروز وارد روز سوم مسابقات خواهد شد که دبیر اجرایی این مسابقات گلایه های زیادی ازمسئولین و  رسانه ها داشت.

نتایج کلی و برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

:نتایج مسابقات در روز اول

پنجشنبه  ۹۴/۰۴/۰۴

یاران شهسوار  ۳  مقاومت میناب  ۱
گلهای تیم یاران شهسوار :  محمد رضا صدری ”  ایمان سازوار دو گل
گلهای تیم مقاومت میناب :  اردشیر محبی

آیندگان  ۵  پرواز  ۱
گلهای تیم ایندگان  : سعید دهقانی دو گل  ” امید مراد زاده دو گل ” حامد زرجام  ”
گلهای تیم پرواز    :  محمد عبدلی زاده

پرسپولیس   ۵   سرخ ابی پوشان دوهزار  ۱
گلهای تیم پرسپولیس  :  بهنام انبوج سه گل ”  بهنام احمدی  ”  موسی خاک کش زاده
گلهای تیم سرخ ابی پوشان :  اسماعیل حیدری

:نتایج مسابقات فوتسال جوانان استان هرمزگان روز دوم
جمعه    ۹۴/۰۴/۰۵
پرسپولیس   ۵   مقاومت میناب  ۲
گلهای تیم پرسپولیس :  بهنام انبوج سه گل ” ابوطالب خنکی ” موسی خاک کش
گلهای تیم مقاومت میناب : نوید اذری ” حامد زارعی

ایندگان   ۱  یاران شهسوار  ۱
گع تیم ایندگان  : سعید دهقانی
گل تیم یاران شهسوار   :  مهراب دهقانی

پرواز  ۰  سرخ ابی پوشان دوهزار  ۱
گل تیم سرخ ابی پوشان  :  نوید صدقی

:برنامه روز سوم مسابقات فوتسال جوانان استان هرمزگان

یکشنبه  ۹۴/۰۴/۰۷

مقاومت میناب  :  پرواز   ساعت  ۲۲

یاران شهسوار   :   پرسپولیس  ساعت  ۲۳

سرخ ابی پوشان  :  آیندگان   ساعت  ۲۴

برنامه روز چهارم  سه شنبه ۹۴/۰۴/۰۹

آیندگان –  مقاومت میناب  ساعت ۲۲

یاران شهسوار .سرخ ابی پوشان ساعت ۲۳

پرسپولیس _ پرواز ساعت  ۲۴

برنامه روز پنجم  پنجشنبه ۹۴/۰۴/۱۱

سرخ ابی پوشان _ مقاومت میناب ساعت ۲۲

پرسپولیس _ آیندگان  ساعت ۲۳

یاران شهسوار _ پرواز  ساعت۲۴

در جدول رده بندی این مسابقات تیم پرسپولیس با کسب ۶ امتیاز تا پایان روز دوم در صدر جدول قرار دارد و تیم های آیندگان و یاران شهسوار با ۴ امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار دارند.

انتهای  پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر