منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۹
شناسه خبر: 238685
گروه :خبر
13920721000479_PhotoA
 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز:

مطهری حاضر به مناظره با زاکانی نشد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز با اعلام اینکه علی مطهری حاضر به مناظره با علیرضا زاکانی نشده است، گفت: مطهری هیچ دلیلی برای رد درخواست مناظره ارائه نکرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، عباس توانا بابیان اینکه بسیج دانشجویی برای حاکم شدن فضای آزاداندیشی و تضارب آرا و همچنین فضای منطقی بر محیط دانشگاه، سعی کرده است با حضور و دعوت از جریانات مختلف سیاسی در چارچوب نظام در تحقق این اهداف گام بردارد اظهار داشت: با توجه به پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران و بارش افکار سعی می‌کنیم که با تضارب آرا و صحبت‌های جناح‌های مختلف، این حرکت به پیشرفت کشور کمک کند.

وی بابیان اینکه به دنبال استفاده از تمام جریان‌های سیاسی برای منطقی کردن فضای دانشگاه‌ها هستیم افزود: جریانی در دانشگاه‌ها به دنبال احساسی کردن فضای این مراکز علمی است تا بتواند به منافع شخصی خود برسد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز بابیان اینکه نظر به مخالفت روسای دانشگاه با حضور سخنرانان منتقد، تصمیم به برگزاری مناظره گرفتیم و یک نفر که به سیستم فکری مدیریت دانشگاه نزدیک است برای مناظره دعوت کنیم ادامه داد: برای برگزاری مناظره علی مطهری و علی‌رضا زاکانی، تاریخ‌های مختلفی پیشنهاد دادیم که درعین‌ موافقت آقای زاکانی، آقای مطهری حاضر به مناظره نشد و دلیلی را برای رد درخواست مناظره به ما ارائه نداد.

توانا بیان کرد: با توجه به اینکه آقای مطهری دغدغه آزادی بیان دارد انتظار می‌رفت که در مناظره شرکت کند تا دانشجویان در فضایی منطقی در مورد گفته‌هایش تصمیم بگیرند.

وی گفت: توقع داشتیم آقای مطهری به‌جای سخنرانی تک‌نفره به سمت مناظره‌ها روی آورده و اجازه صحبت تفکرات مختلف را بدهد تا دانشجو تصمیم بگیرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است