منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۰
شناسه خبر: 282477
گروه :خبر
hormoz

علی مطهری که روزگاری با ادعای اصولگرایی وارد معرکه سیاسی شده بود و در مجلس تظاهر به مستقل بودن می کرد این روزها دز چرخشی 180 درجه ای در حال تلاش برای جای گرفتن در فهرست حامیان دولت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز علی مطهری که روزگاری با ادعای اصولگرایی وارد معرکه سیاسی شده بود و در مجلس تظاهر به مستقل بودن می کرد این روزها دز چرخشی 180 درجه ای در حال تلاش برای جای گرفتن در فهرست حامیان دولت است.

پس از تلاش ناکام علی مطهری برای راه اندازی جریانی مستقل از حامیان و منتقدان دولت و دادن لیست مستقل او در حال یک معامله سیاسی برای ماندن در قدرت است. رویکردی که با تمام ادعاهای او در تضاد می باشد، البته از سکوت او در مقابل ناکارآمدی های دولت در حوزه اقتصادی و فسادهای انجام شده در دولت فعلی این معامله قابل پیش بینی بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور