منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۸:۱۳
شناسه خبر: 319990
گروه :خبر
IMG_5983

رییس اداره تبلیغات اسلامی رودان گفت: یک مسئول روابط عمومی در یک اداره و خبرنگاری که با همه سرکار دارد، مانند همان ویراستار و ناشر می‌باشند که می‌تواند محصول شما را به چه کیفیتی مطرح کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛حجت الا‌سلام سید مهدی هاشمی رییس اداره تبلیغات اسلامی رودان در بیان حدیثی از امام علی(ع) و آیاتی از قرآن کریم در جمع مسئولان روابط عمومی و خبرنگاران اظهار کرد: در خصوص روابط عمومی آیات و روایات زیاد است، شما مسئولین و خبرنگاران بااقشار مختلف مردم و جامعه سرکار دارید، با مردم به نیکی حرف بزنید و محترمانه رفتار کنید.

 

هاشمی افزود: احتمال دارد فردی که به اداره شما می آید کار او سرانجام نگیرد اما حرف نیکو و رفتار محترمانه باعث جذب مردم و خاطره‌ی خوب در ذهنشان می شود.

 

وی مثال روابط عمومی‌ها با اقشار مختلف مردم را مانند یک ویراستار برای  کتاب و ناشری برای نشر کتاب دانست و ادامه داد: وقتی یک نویسنده کتابی می نویسد تلاشش بر این است که آن کتاب را تمام کند ولی آن کسی که کتاب را کتاب می‌کند و کلمات و جمله ها را سرجای هم می‌گذارد و حرف‌های اضافه را حذف می‌کند ویراستار است.

 

حجت‌الاسلام هاشمی اضافه کرد: ناشر می‌تواند کتاب شما را با کیفیت بسیار عالی همراه با امکانات خوب برای بازاریابی چاپ کند، یا اینکه با بدترین شکل ممکن آن را به چاپ برساند.

 

رییس اداره تبلیغات اسلامی گفت: یک مسئول روابط عمومی در یک اداره و خبرنگاری که با همه سرکار دارد، مانند همان ویراستار و ناشر می‌باشند که می‌تواند محصول شما را به چه کیفیتی مطرح کند.

 

وی ادامه داد: امید است که ضعف‌ها و کاستی‌هایی اگر هست تقویت شود و همه‌ی روابط عمومی‌ها و خبرنگاران همان نقش ویراستار زبردست یا همان ناشر را داشته باشید و محصول شما با کیفیتی بسیار بالا عرضه شود.

 

حجت ‌الاسلام هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص احترام نهادن به افراد درتفسیر آیه‌ای از قرآن گفت: انسانها ذاتاً احترام دارند و کل به نام انسان، به نام انسانیت احترام دارند و اگر کسی وارد اداره و نهادی شد با نبود امکانات هم این حق را دارد که با احترام او را بدرقه کنید.

 

وی در پایان از مسئولان روابط عمومی دستگاههای اجرایی خواست اخلاق نیکو سرلوحه کار خود قرار دهند و با بندگان خدا خوب رفتار کنند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی