منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹
شناسه خبر: 344685
گروه :خبر
رفتارنیوز- دیدار با آیت نعیم آبادی
 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

مطبوعات جایگاه واقعی خود را در جامعه پیدا نکرده است

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اظهار کرد:در بسیاری از کشور های جهان مطبوعات جزئی از سبد زندگی آنان است، تیراژ مطبوعات در آن کشور ها رقم های میلیونی دارد اما در کشور ما روزنامه جایگاهی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان در جمع اصحاب رسانه اظهارکرد:  خبر در فرهنگ اسلام هم در مکتب تشیع و هم برادران اهل سنت دارای جایگاه خاصی می باشد، هیچ مکتبی غنی تر از اسلام در بحث خبر وارد نشده است .

نعیم آبادی افزود: مطبوعات هنوز جایگاه اصلی خود را پیدا نکرده اند چنانچه اگر پدیده ای مشخص، تبلیغ و تبیین نشود نمی تواند توفیق اساسی داشته باشد.

وی گفت: در بسیاری از کشور های جهان مطبوعات جزئی از سبد زندگی آنان است، تیراژ مطبوعات در آن کشور ها رقم های میلیونی دارد اما در کشور ما روزنامه جایگاهی ندارد.

نماینده ولی فقیه با تاکید به ضرورت شناخت شرایط جهانی به عنوان یک ضرورت اطلاعاتی تصریح کرد:دشمنان ما بیش از 2700 اتاق فکر بر علیه ایران و اسلام ناب تشکیل داده است، اربابان این اتاق های فکر جهت ورود به شیطنت هایشان از کمک اتاق های فکر بهره می برند و در همه حوزه ها عناصر متخصص دارند در حوزه اقتصاد، روانشناسی، سیاست، نظامی و … برای مردمشان نیز جا افتاده است.

وی تاکید کرد: اتاق های فکری که بر علیه جهان اسلام است، بر علیه اعتقادات و باور های دینی ما می باشد، طرفدارانش به آن کمک می کنند لازم است بدانیم دشمن اصول انسانی در کارش نیست، ما باید آگاهانه حرکت کنیم.

نعیم آبادی با تاکبد بر مقوله اشتغال و فرهنگ اشتغال گفت:اعتیاد و قاچاق، درد های جامعه هستند که جامعه خبری باید در انتقال درد ها از کسی نهراسید اما در فکر زمین زدن نباشد.

انتهای پیام/ م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است