منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۶
شناسه خبر: 278687
گروه :خبر
13920701000310_PhotoA
 

پاداش جام جهانی ۸ میلیون دلار بود؛ نه ۱۳ میلیون دلار

مطالبه مالی فدراسیون از فیفا و AFC پس از رفع کامل تحریم‌ها می‌رسد

فدراسیون فوتبال پول‌هایی که از فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا طلب دارد را پس از رفع کامل تحریم‌ها دریافت می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، فدراسیون فوتبال مطالبات مالی که از فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا طلب دارد را پس از رفع کامل تحریم‌ها دریافت می‌کند.

بر همین اساس این مبلغ بخش باقی مانده پروژه گل برای کمک مالی به کشورهای مختلف جهان در جهت توسعه و پیشرفت فوتبال در سال 2015 است.

بخشی از پول باقی مانده سال 2015 به همراه پولی که قرار است برای سال 2016 نیز از سوی فیفا و AFC به فدراسیون فوتبال ایران پرداخت شود با تصمیم فدراسیون، پس از رفع کامل تحریم‌‌ها حدود 3-4 ماه دیگر به صورت مستقیم به حساب فدراسیون فوتبال واریز خواهد شد.

پیش از این گفته می‌شد که احتمالاً این پول دوباره به وزارت امور خارجه تحویل داده شده و این نهاد مانند روال گذشته با فدراسیون فوتبال تسویه حساب خواهد کرد که این اتفاق این بار رخ نداده و پول‌ها مستقیم به حساب فدراسیون فوتبال خواهد رفت.

از سوی دیگر برخی‌ها عنوان می‌کردند قرار است 13 میلیون دلار پول پاداش جام جهانی نیز همراه با این پول به فدراسیون ایران پرداخت شود که گویا این پول که رقم واقعی آن 8 میلیون دلار است، حدود 6 ماه پیش از سوی فدراسیون جهانی فوتبال از طریق وزارت امور خارجه در اختیار فدراسیون فوتبال ایران قرار گرفته است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است