منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۰
شناسه خبر: 216001
گروه :خبر
13940326000872_PhotoA

دادگاه جنائی قاهره روز یکشنبه (امروز) ۲۱۵ نفر از معترضان به کودتای عبدالفتاح السیسی را به اتهام تشکیل باند مسلحانه محاکمه می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دادگاه جنائی شمال قاهره به ریاست قاضی «شعبان الشامی» روز یکشنبه (امروز) 215 نفر از مخالفان کودتا در مصر را به اتهام تشکیل گروهی مسلح محاکمه می‌کند.

روزنامه «العربی الجدید»، گزارش داد که این افراد متهم به تشکیل گروهی تحت عنوان «گردان‌های حلوان» هستند و دادگاه از دادن نسخه‌ای از پرونده به هیأت دفاع خودداری کرده که نشان دهنده جهت دار بودن دادگاه مصری است.

هیأت دفاع از این متهمان اعلام کرد که اتهامات وارد شده به آنها کاملا سیاسی است و چیزی جز اتهامات واهی سازمان امنیت ملی مصر به متهمان نیست که زیر شکنجه از آنها اعتراف گیری کرده است.

هیأت دفاع متهمان تأکید کرد که بسیاری از این افراد زمانی پیش‌تر از زمان جرم‌هایی که به آن متهم شده‌اند در خانه‌ها یا محل کارشان یا در حالی که در تظاهرات مسالمت آمیز مشارکت کرده بودند بازداشت شده‌اند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است