منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۸
شناسه خبر: 198889
گروه :خبر
-5707864588476733284

امام جمعه شهرستان بندرعباس با اشاره به حمله ناجوان مردانه ناو آمریکایی به مسافران بی دفاع هواپیمای ایرباس گفت:قتل عام 12 تیرمصداق خوی تروریسمی غرب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز آیت الله نعیم آبادی نماینده  ولی فقیه در استان هرمزگان  در خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان بندرعباس گفت: یکی از مصادیق تروریسم بودن  آمریکا واقعه ای است که امروز رخ داد.

وی افزود:قتل عام290 مسافر بی دفاع هواپیمای ایرباس ایران در سال 67 در آسمان نیلگون خلیج فارس یک برگ یا مصداق مشخص در تروریسم بودن آمریکا را به ثبت رساند.

آیت الله نعیم آبادی همچنین خطاب به سردمداران آمریکایی گفت:شمایی که ادعا داریددنیا در زیر دید ماست،تفاوت یک هواپیمای مسافربری را با یک جنگنده تشخیص نمیدهید؟شما تشخیص دادید و با ماهیت تروریستی که دارید هواپیمارا در آسمان زدید.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به مشکل کم آبی در استان هرمزگانگفت:هفته گذشته در خصوص آب شیرین کن صحبت کردیم و بنده از سال85 مسئله بحران آب را پیگیری کردم و به مسئولین متذکر شدم،این موجه نیست ما کنار آب باشیم و مشکل کم آبی داشته باشیم،بارها گفتم با راه اندازی آب شیرین کن می توان مشکل کم آبی و آب شرب مردم را حل کرد.

امام جمعه شهرستان بندرعباس درادامه خاطرنشان کرد:همانطور که قبلا گفتم حرف اول را در زندگی انسان ها آب میزند،مسئولین بیایند تمام پروژه ها را متوقف کنند و اول مشکل آب مردم را حل کنند،مردم بدون امکانات می توانند زندگی کنند ولی اگر آب نباشد آیا می توانند به زندگی روز مره خود ادامه دهند؟ما اگر بهترین راه ها و بهترین امکانات را داشته باشیم ولی  اگر آب نباشد جنازه های ما می خواهند از این امکانات استفاده کنند؟مسئولین بیایند مشکل بحران آب را در اولویت کاری خود قرار دهند ،شبکه های آب رسانی را درست کنید مردم نباید دلهره داشته باشند،ما در کنار آبیم بیایید آب تولید کنید،امروزه علم با صنعت مشکلات را حل کرده است.

آیت الله نعیم آبادی در ادامه سخنان خود در انتقادی به شهرداری ها گفت:به بنده گفتند شهرداری جهت آبیاری درختان و گل و گیاهان سطح شهر از آب شرب و آشامیدنی و تصفیه شده استفاده می کند که در هیچ جای دنیا این کار را نمی کنند،آبی که با این همه سختی تهیه می شود نباید جهت آبیاری از آن استفاده شود،به شهرداری مجوز حفر 27 چاه داده شده که فقط 7 تای آن حفر شده،به جای استفاده از آب آشامیدنی مردم مابقی چاه ها را حفر کنید و از آنها استفاده کنید،شهرداری این مسئله را رعایت کند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در خصوص احداث آب شیرین کن وحل مشکلات آب شهرستان های بندرعباس و میناب گفت: مسئولین موضوع احداث آب شیرین کن را به گوش وزیر نیرو برسانند وطبق برنامه ریزی هایی که انجام گرفته و به من اعلام کردند در صورت دادن بودجه مردم این دو شهرستان با 180 میلیون دلار می توانند تا سال 95 بحران کم آبی را برای همیشه حل کنند.

 

انتهای پیام /س

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان