منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۳
شناسه خبر: 307389
گروه :خبر
13950119000191_PhotoA

نیروهای سوری دیروز با رصد اطلاعاتی دقیق موفق شدند در جنوب این کشور کامیون‌های حامل سلاح متعلق به تروریست‌ها را کشف و ضبط کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ارتش سوریه نیمه شب گذشته چند کامیون حامل سلاح و تجهیزات نظامی پیشرفته را در استان السویداء کشف و ضبط کرد.

یک منبع میدانی اعلام کرد: این محموله‌های حامل انواع خمپاره‌های پیشرفته پیشتر در اختیار گروه‌های تروریستی مستقر در مناطق مرزی استان درعا قرار داشت و علیه ارتش سوریه استفاده شده بود.

وی گفت: السویداء یکی از استان‌های امن سوریه به شمار می‌رود و تروریست‌ها در تلاش هستند امنیت این استان را بر هم بزنند.

این منبع میدانی افزود: تروریست ها به هر شیوه‌ای سعی می‌کنند به مناطق تحت نفوذ ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی نفوذ کنند.

وی همچنین تصریح کرد، هدف اصلی ارسال این تجهیزات نظامی پیشرفته به سمت مناطق شرقی استان السویداء و در نهایت به مناطق مرکزی و شرقی استان دمشق بود.

این منبع میدانی تأکید کرد که نیروهای دفاع ملی سوریه با رصد اطلاعاتی، مسیر کامیون‌های حامل سلاح را شناسایی کردند و در ابتدا اجازه دادند این کامیون ها به منطقه «ام حارتین» در شمال غربی استان السویداء وارد شوند.

در ادامه نیروهای سوری در عملیاتی سریع تمامی کامیون های حامل سلاح را متوقف کردند و با دستگیری رانندگان، این سلاح ها مصادر شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است