منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۲
شناسه خبر: 331337
گروه :خبر
hormoz

گزینه خریداری سهام باشگاه صبا گفت: ما برنامه‌آی برای سپردن هدایت تیم به علی دایی نداریم و در واقع مذاکرات‌مان را با سایر سرمربیان در این خصوص انجام داده‌ایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ جواد شهبازی، در خصوص تکلیف خریداری سهام باشگاه صبا اظهار داشت: حدود 25 روز پیش ما جلسه‌ای را با استاندار قم برگزار کردیم که در آن شرایط واگذاری سهام باشگاه را مورد بررسی قرار دادیم. در آن جلسه ما به توافقات ضمنی هم رسیدیم اما برای اینکه روال قانونی واگذاری طی شود باید یا مزایده برگزار شود و یا استانداری قم مجوز ترک تشریفات را از سازمان خصوصی‌سازی کسب کند که طی شدن این مراحل حدود 4-3 ماه به طول خواهد انجامید.

وی ادامه داد: با توجه به زمانی که برای این مسئله باید سپری شود طبق توافقاتی که با استانداری قم داشتیم مقرر شد ما 9 میلیارد به امانت در اختیار استانداری قم قرار بدهیم تا پروسه زمانی این مسئله طی شود. این پول برای طلب بازیکنان و یا سرمربی نبوده است بلکه تنها مبلغی بود که به امانت در اختیار استانداری قرار گرفت.

گزینه خریداری سهام باشگاه صبا با اشاره به اینکه هیچ توافقی با علی دایی برای سرمربیگری این تیم در فصل آینده انجام نشده، گفت: با توجه به اینکه هزینه قرارداد علی دایی به عنوان سرمربی بسیار بالاست ما با آن هزینه می‌توانیم بهترین مربیان جهان را در خدمت بگیریم. دایی مربی بزرگی است اما ما برنامه‌ای برای سپردن هدایت صبا به او را نداریم. مذاکراتی را به صورت تلفنی شخصا با سایر سرمربیان دیگر داشته‌ام و حتی با برخی بازیکنان هم صحبت کرده‌ایم البته این را باید بگویم که 17 بازیکن پیشین صبا با تیم قرارداد دارند و طبیعتا ما هم آنها را خواهیم داشت اما سایر نفرات را جذب می‌کنیم.

وی افزود: علی دایی در این مدت به دنبال این بوده تا از 9 میلیارد واگذاری شده به صورت امانت در اختیار استاندار قم برای برداشت طلب بازیکنانش اقدام کند در صورتی که این موضوع ما با توافقی که با استانداری کردیم منافات داشت چرا که ما پول را برای پرداخت طلب بازیکنان پرداخت نکرده بودیم. ضمن اینکه باشگاه صبا 20 میلیارد بدهی دارد و توافقی که ما انجام داده‌ایم بر سر 9 میلیارد بوده است و این بدین معناست که در صورت حل و فصل شدن مسائل باید موضوع 11 میلیارد دیگر روشن شود.

شهبازی در مورد اینکه آیا همچنان برای خریداری سهام باشگاه صبا اقدامی انجام خواهد داد یا خیر، گفت: بله ما برای خریداری سهام باشگاه مصر هستیم اما در این بین یکسری اتفاقات رخ داد که باید حل و فصل شود. ما صبح شنبه جلسه‌ای را با استانداری قم خواهیم داشت تا تکلیف روشن شود. اینگونه نیست که ما منصرف شده باشیم و در حال پیگیری امور باشگاه هستیم.

وی در مورد اینکه آیا او با سیروس محجوب رفاقتی دارد یا خیر و اینکه سال گذشته نیز قصد خریداری سهام ملوان را داشته که منصرف شد، گفت: من با سیروس محجوب هیچ رفاقتی و دوستی ندارم بلکه فقط او را یکبار دیده‌ام.در خصوص ملوان هم باید بگویم که قصد خریداری سهام باشگاه را داشتم اما به دلایل قانونی این امکان وجود نداشت چرا که ملوان به مردم هبه شده است و در واقع قابل فروش نیست. اگر در گذشته هم این اتفاق رخ بدهد غیرقانونی بوده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند