منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۴۶
شناسه خبر: 304505
گروه :خبر
708309
 

با پیگیری پایگاه اطلاع رسانی بشاگرد نیوز:

مشکل قطعی آب شرب مشترکین شهر سردشت برطرف شد

قطعی چهار روزه آب در بخش عظیمی از شهر سردشت با پیگیری ها پایگاه اطلاع رسانی بشاگرد نیوز برطرف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از بشاگرد نیوز ، قطعی چهار روزه آب در بخش عظیمی از شهر سردشت با پیگیری ها پایگاه اطلاع رسانی بشاگرد نیوز برطرف شد و این در حالی بود که بعد از تعطیلات نوروزی این مشکل مدام برای چندین محله بزرگ مرکز شهرستان بشاگرد به دلایل نا معلوم به وجود می آمد.

 

در همین خصوص حسین باباخانی معاون فرمانداری بشاگرد در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز گفت: با توجه به کم آبی که طی روزهای گذشته در شهر سردشت پیش آمده است متاسفانه با پیگیری انجام شده متوجه شدیم که آب قسمتی از شهر قطع است.

 

باباخانی اظهار کرد: با راه اندازی چاه آبرسانی که قبلا در رودخانه شهر سردشت حفر شده بود طی 9 روز آینده این مشکل حل خواهد شد.
وی افزود: تا راه اندازی این حلقه چاه آبرسانی به محلات به صورت اضطراری انجام می شود تا مردم در این چند روز مشکل آب نداشته باشند.
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی