منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۴۱
شناسه خبر: 350604
گروه :خبر
1471765760317

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:نقص و عدم مدیریت در مناطق آزاد موجب شده تا ساکنان جزیره قشم با مشکلات اقتصادی همچون مسکن، بهداشت، اشتغال و معیشت روبرو باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛احمدمرادی، نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آّباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهداف قانونگذار از بوجود آوردن مناطق آزادگفت: رونق اقتصاد استان و فراهم ساختن بستر آرامش اقتصادی برای ساکنین جزیره قشم از مهمترین هدف های تأسیس مناطق آزاد است که در این مقوله شاهد نقص، مشکل و عدم مدیریت این ساختار در مناطق آزاد بودیم به گونه ای که ما مشکل مسکن، بهداشت، اشتغال و معیشت در این مناطق برطرف نشده است.

وی اظهار کرد: مطابق اصل ۴۴ قانون اساسی، کشور باید به سمت سرمایه گذاری بیشتر بخش خصوصی در ابعاد مختلف پیش برود که با بررسی ها و شواهد در می یابیم که در عمل نتوانستیم به خوبی به این اهداف دست پیدا کنیم.
مرادی افزود: برای رسیدن به اشتغال پایدار، بهبود وضعیت معیشت و بیکاری، استفاده از فرصت و پتانسیل موجود در مناطق مختلف کشور، باید به سمت تشکیل تعاونی ها در چهارچوب قانون تعاونی ها حرکت کرد.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس با اشاره به بی مهری برخی مدیران به تعاونی هاتصریح کرد: عدم اعتماد و اعتقاد مدیران ، تشریفات زائد، تنگ نظری ها و عدم حمایت لازم، تعاونی ها را از رسیدن به اهداف خود دور ساخته است.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند