منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۲
شناسه خبر: 283187
گروه :خبر
7

مسکن مهر محلات ساحل نشینان شهر بندر سیریک در ساحل 1386 عملیات اجرایی آن شروع شده و تا کنون از مجموعه 114 واحد کل پروژه 84 واحد به بهره برداری رسیده و مابقی پروژه از هشت سال پیش تاکنون به حال خود رها شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، علی رغم اینکه در این پروژه نیمه کاره و در واحدهای مورد استفاده این تعاونی خانوادهای زیادی زندگی می کننند که با توجه به گذشت چند سال از افتتاح فاز اول آن وضعیت نا مساعد محیطی این تعاونی باعث گلایه مندی ساکنین آن شده است.

 
در حال حاضر تعاونی مسکن مهر محلات ساحل نشینان شهر بندر سیریک از نظر وضعیت بهداشت محیط ، امنیت خانواده ها ، فضای سبز، آسفالت محوطه، حصار کشی و حمله حیوانات وحشی و حیوانات ولگرد امنیت و سلامت اعضای خانواده های ساکن در این تعاونی را به شدن در معرض خطر قرار داده است.

 
یکی از شهروندان ساکن در مسکن مهر محلات در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود: متاسفانه تا کنون پیگیری و درخواست های فراوانی از مدیرعامل تعاونی و شهرداری بندر سیریک درخصوص وضعیت ساماندهی داشته ایم که متاسفانه وعده ها و قول های مسئولین تاکنون نتیجه ای در بر نداشته است.

 
تعاونی مسکن مهر محلات ساحل نشینان شهر بندر سیریک در زمینی به مساحت 13000 متر مریع با 114 واحد بصورت آپارتمانی در ورودی شهر بندر سیریک قرار دارد که با گذشت بیش از 8 سال از ساخت و افتتاح فاز اول این تعاونی متاسفانه وضعیت محیطی و بهداشتی آن توجه نشده و از این حیث دارای ظاهری نامطلوب و نامناسب قرار دارد.

 
از مجموعه واحدهای باقی مانده تعداد 18 واحد در مرحله نازک کاری و 12 واحد در مرحل سقف و اسکلت متوقف مانده است.
برای احداث هر واحد از این تعاونی مبلغ 25 میلیون تومان تسهیلات و به طور متوسطه برای هر واحد مبلغ 17 میلیون تومان سهم آورده برای ساخت مشارکت شده است.
تاکنون برای احداث وضعیت فعلی تعاونی مسکن مهر ساحل نشینان شهر بندر سیریک مبلغ 000/000/850/2 میلیارد تومان و کل سهم آورده متقاضی مبلغ 000/000/938/1 میلیارد تومان و کل هزینه تسهیلات و آورده مبلغ 000/000/788/4 میلیارد تومان هزینه شده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است