منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴
شناسه خبر: 214231
گروه :خبر
1

مسئول امور بانوان شهرستان سیریک گفت: کاروان آوای تدبیر به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات بانوان در بخش ها و حوزه های مختلف ، متشکل از اعضای کمیسیون بانوان و خانواده در قالب کاروانی برای رسیدگی به خواسته های جامعه بانوان اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز کلثوم رئیسی در گفتگو با خبرنگار آذینی افزود : هدف از راه اندازی کاروان آوای تدبیر  و امید را توجه بیشتر به خواسته ها و مشکلات قشر بانوان در سطح روستاهای شهرستان دانست.

 

این مسئول ابراز داشت: در این کاروان که متشکل از اعضای کمیسیون امور بانوان و خانواده، بانوان شاغل در ادارات و نهادها و بانوان فرهنگی و تحصیلکرده در بخش های و رشته های مختلف می باشدکه بمناسبت هفته دولت این فعالیت را با هدف رسیدگی بهتر و بیشتر به این قشر آغاز کرده است.

 

وی با بیان اینکه شروع این حرکت فرهنگی همزمان با دهه کرامت و هدف دولت همراه شده اظهار داشت: یکی از اهداف کاروان آوای تدبیر بانوان شهرستان را تشریح عملکرد دولت در بخش بانوان ، برگزاری گارگاه آموزش خانواده ، تشکیل انجمن های تخصصی ویژه بانوان خانه دار ، جلسه پرسش و پاسخ ، گارگاه آموزشی ویژه دانش آموزان دختر بصورت تخصصی و جداگانه ، کلاس های روانشناسی ، مشاوره بهداشتی و معاینات بهداشت و درمان دانست.

 

رئیسی اضافه کرد: این کاروان بنا دارد هر هفته بصورت تخصصی با بررسی مسائل و مشکلات حوزه های مربوط به زنان هر یک از روستاهای شهرستان با هدف ارتقای جایگاه زنان در جامعه و رسیدگی به درخواست ها آنها ، افزایش استحکام بنیان خانواده ها ، تحکیم روابط اعضای خانواده و مهارت آموزی بانوان در خانواده ها ادامه خواهد داشت.

 

مسئول امور بانوان شهرستان سیریک تصریح نمود: این حرکت ارزشمند با همکاری فرمانداری ، بخشداری مرکزی و بمانی و شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان صورت می گیرد.

 

انتهای پیام/س

 

 

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی