منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰:۵۹
شناسه خبر: 289218
گروه :خبر
1440690643167657

فرمانده سپاه بندرعباس تصریح کرد: همه ما پرورش یافته مساجد هستیم و این سنگرها اثرگذارترین مجموعه برای کادرسازی در کنار بسیج است که باید از این ظرفیت به درستی استفاده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرعباس اظهار کرد: در هر جایی که بسیج احساس کند به حضور او نیاز است وارد عمل خواهد شد تا گره گشای مشکلات و به خصوص دغدغه های فرهنگی جامعه باشد.

 

 

سرهنگ اباذر سالاری گفت: یکی از غدغه هایی که همه مسئولین و به ویژه مقام معظم رهبری دارند خطر آسیب های فرهنگی است که از جانب دشمن به سمت ما می آید که می طلبد برای مقابله با آن برنامه داشته باشیم.

 

 

وی افزود: ما به دنبال تحول در برنامه های تکراری و روتین بسیج در جهت پیشبرد و اثرگذاری فعالیت های فرهنگی در سطح شهرستان بندرعباس هستیم و برای بومی سازی برنامه های بسیج از توان بسیجیان در پایگاههای مقاومت استفاده می شود.

 

 

فرمانده سپاه بندرعباس تصریح کرد: همه ما پرورش یافته مساجد هستیم و این سنگرها اثرگذارترین مجموعه برای کادرسازی در کنار بسیج است که باید از این ظرفیت به درستی استفاده کرد.

 

 

سالاری عنوان کرد: باید حضور اقشار مردم به ویژه جوانان را در مساجد تقویت کرد زیرا 70 درصد مشکلات ما به دلیل قطع رابطه با مسجد است، تمام تلاش ما در مجموعه بسیج بندرعباس افزایش رغبت مردم برای حضور در صفوف نماز جماعت و سنگرهای مساجد خواهد بود.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است