منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۹:۵۹
شناسه خبر: 266281
گروه :خبر
kuqu_dsc_2176

استاندار هرمزگان بروز مشکلات اقتصادی در داخل و خارج کشور را نتیجه توطئه استکبار علیه جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: قطع رابطه برخی از کشورهای منطقه حاشیه خلیج فارس و آفریقایی برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ جاسم جادری استاندار هرمزگان در دیدار با مردم بخش جغین شهرستان رودان با اشاره بوجود آمدن مشکلات متعدد در منطقه و تلاش استکبار جهانی و عوامل آن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی، گفت: به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر روحانی برجسته شیعه در کشور پر از ظلم و ستم عربستان که فقط به سبب انتقاد از حکومت ظالم و فاسق آل سعود را نشان از ظلم مضاعفی که بر علیه شیعه و مکتب اهل بیت در جهان امروز صورت می پذیرد.

 

جادری بروز مشکلات اقتصادی در داخل و خارج کشور را نتیجه توطئه استکبار علیه جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: نصرت خداوند این است که در مقابل ظلم ایستادگی کنیم و با خداوند متعال معامله و خود را خادم ملت شریف بدانیم.

 

استاندار هرمزگان با اشاره به تحریم های ظالمانه ای که علیه ملت و نظام اسلامی توسط استکبار اعمال شده، افزود: دولت با برخی نارسایی ها مواجه شده است و در حال حاضر نیز با اقداماتی که در جهت رفع این تحریم ها صورت گرفته،بزودی شاهد اثرات آن در جامعه خواهیم بود.

 

نماینده دولت در خصوص قطع رابطه برخی از کشورهای منطقه حاشیه خلیج فارس و آفریقایی با ایران اسلامی، گفت: تلاش آنها برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی است و نظام ما یک نظام مقتدر،توانمند و صاحب نظر در دنیاست که چنین اعمالی از این کشورهای نوپا خللی با آن وارد نخواهد کرد.

 

وی در پایان با اشاره به دو انتخابات پیش رو، بر اجرای قانون تاکید کردو گفت: باید در جهت قانون عمل شود چرا که غیر از این، نتیجه خلاف نظام و انقلاب خواهد داشت.

1z9x_dsc_2129 bbb8_dsc_2037 scgv_dsc_2045 40ab_dsc_2058 raay_dsc_2034 kyoa_dsc_2178 1pvz_dsc_2186

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان