منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۰
شناسه خبر: 211497
گروه :خبر
26032_931

مسئول کمیته سوخت فرمانداری بستک گفت : با هماهنگی های انجام شده تا پایان وقت امروز مشکلات مخابراتی پمپ بنزین روستای هنگویه مرتفع خواهد شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  جهانگیریه ، محمد رسول شبانی مسئول کمیته سوخت فرمانداری بستک طی مصاحبه ای به خبرنگار جهانگیریه گفت : علت تعطیلی پمپ بنزین روستای هنگویه مشکلات مخابراتی بوده که در همان روز اول پیگیر این موضوع بوده ایم اما پیچیدگی این موضوع موجب طولانی شدن زمان بر طرف شدن مشکل آن گردید .

 

وی گفت : با هماهنگی هایی که با اداره مخابرات شهرستان انجام داده ایم مقرر گردید تا امروز این مشکل برطرف گردد که بحمدالله تا امروز گام های موثری برداشته شده است .

 

وی در پایان از کارکنان اداره مخابرات شهرستان و آقای عبدالله پرموز مسئول پمپ بنزین روستای هنگویه و بویژه مردم صبور منطقه تشکر نمود.

 

لازم به ذکر است روستاهای هنگویه ، دهنوخواجه ، گزه ، گچوئیه ، عالی احمدان و چند روستای دیگر از این پمپ بنزین استفاده می نمایند که حد فاصل آنها با پمپ بنزین دیگر در برخی مناطق به 50 کیلومتر می رسد که تعطیلی چند روزه آن مشکل زیادی را برای مردم این حوالی در پی داشت که آنها را مجبور به تهیه بنزین با قیمت های بیشتر می نمود .

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی