منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۴۲
شناسه خبر: 355605
گروه :خبر
img_0489

فرمانده سپاه رودان گفت:یک از ارزشهای مهم هشت سال دفاع مقدس، مشارکت همگانی مردم در جنگ بود و همه ملت جهادی کار کردند، آن موقع است که عشق و ایثار و شهادت رقم می خورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ سرهنگ دوم پاسدار ابراهیم حسین زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان در یادوراه شهدای بخش جغین شهرستان رودان با اشاره به شکوه و عظمت ۸سال دفاع مقدس، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور حماسه ها و فداکاریهای ملت غیور ایران است و عظمت این دفاع مقدس به خاطر احیای ارزش های معنوی اسلام بود.

حسین زاده افزود: در پرتو این ارزشهای دینی و معنوی بود که دشمن متجاوز شکست خورد و درمقابل ایمان و مقاومت ملت ایران کم آورد.

فرمانده سپاه رودان ادامه داد: مهمترین هدف از برگزاری یادواره شهدا را انتقال ارزشهای، شناساندن شهدا و راه آنها در جهت مقابله با جنگ نرم دشمن است.

وی تصریح کرد:یک از ارزشهای مهم هشت سال دفاع مقدس، مشارکت همگانی مردم در جنگ بود و همه ملت جهادی کار کردند، آن موقع است که عشق و ایثار و شهادت رقم می خورد.

حسین زادهاضافه کرد: یادواره شهدا وقتی ارزش دارد که مثل عزاداری سیدالشهداء مردمی باشد چرا که همه ما مدیون شهدا و خانواده های آنان هستیم و با برگزاری و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، دین خود را ادا کنیم.

فرمانده سپاه رودان خاطرنشان کرد: با شرکت در یادوراه شهدا می خواهیم غبار را از دلمان پاک کنیم، در واقع شهدا نیازی به ما ندارند، ما به شهدا نیاز داریم.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی